Vizyonevim günümüz şartlarında ev almak isteyen ama geliri buna müsaade etmeyen orta ve dar gelirli kişilere hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir finansal sistemdir. Bu sayede kişiler hızlı, güvenli ve yaşamlarını askıya almak zorunda kalmadan evlerine kavuşmaktadır.

Artık hayatlarına kiracı olarak devam etmek istemeyen pek çok kişi Evim Evim güvencesi ile kolaylıkla ve en kısa zaman içerisinde kendi evlerine taşınmanın keyfini yaşamaktadır. Sistem tamamen kişileri korumaya yönelik hizmet verdiği için faiz uygulaması yapılmamaktadır, hayalleriniz ile aranıza peşinatların girmesini de istemeyen Vizyonevim ile peşinatınız olmasa da istediğiniz evi alabilmektesiniz.

Vizyonevim gücü ile ister yurtiçi isterseniz yurtdışında evinizi alabilmektesiniz. Kişilerin taksit miktarlarını belirledikleri bu özel sistem ile artık kolaylıkla ev sahibi olmak tamamen gerçek oldu. Vizyonevim ailesine katılmak için sizden sadece kimliğiniz ve iletişim bilgileriniz talep edilmektedir. Ekstra bir belge talebi yapılmamaktadır.

Vizyonevim Nasıl Çalışır?

Vizyonevim kişiye özel bir sitem ile hizmet vermektedir. Siz ne kadar taksit ödemek isterseniz o kadar ödeme yapmaktasınız. 18 ila 366 kişilik sizinle aynı kriterleri taşıyan guruplara dahil edilmektesiniz. Vizyonevim noter teslim tarihli yöntem, kesin teslim tarihli yöntem ve enflasyona dayanıklı yöntemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyonevim Giriş

Vizyonevim ailesine dahil olduğunuz zaman ilk andan itibaren farkı kesinlikle göreceksiniz. Özellikle faizsiz olarak çalışma sistemini benimsemiş olan firma ile hiçbir zorluk yaşamadan kolayca evinize, arabanıza veya arsanıza kavuşacaksınız.

İstediğiniz kadar vade imkanı sunan Vizyonevim ile hayatı kaçırmadan hayallerinize kavuşmanın keyfini yaşayacaksınız. Sizi sizden daha çok düşünen bir firma ile çalışarak tasarrufunuzu yaparak istediğiniz her türlü gayrimenkulün de sahibi olmuş olacaksınız.

Vizyonevim Hesaplama

Vizyonevim ile alacağınız evin fiyatı, evi alacağınız şehir gibi bir takım farklar söz konusu olacağı için en doğru hesaplamayı alanında uzman finansörler yapmaktadır.

Vizyonevim Kampanya

Vizyonevim farklı kampanyaları ilde oldukça ilgi görmektedir. Özel yatırım paketleri kampanyaları, kişilere özel kampanyalar ve şubelere gittiğinizde öğrenebileceğiniz farklı kampanyaları bulunmaktadır. Hızla büyüyen bir firma olarak sizin için tüm detayları düşünen Vizyonevim ile ev, arsa ve iş yeri sahibi olurken kendinizi oldukça huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.