Karadeniz’in özel şehri Trabzon projeleri ile dillere destan olmuştur. Yapısı ve özel konumu ile özel konut projelerini hayata sunmaktadır. Sizlerde bu konut projelerini tercih edebilirsiniz. Artık ev alma konusunda insanlar sıkıntı yaşamayacak. Konut projeleri için peşinatsız ev seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar ile kredi çekme ve faiz sıkıntısına son vereceksiniz.

Son zamanların tercihi katılımevim birçok insanın kurtarıcısı olmayı başarmıştır. En trend kampanyaları sayesinde herkesin hayalini süslemektedir. Ev sahibi olmayı umut eden bireyler bu firmalar sayesinde büyük bir rahatlık sağlamışlardır. Peşinat vermeden bu uygulama sayesinde size verilecek nakit parayı kullanabilirsiniz. Başvuru aşamasında düşük bir ücret ödeyerek, ev kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Armada Residence Konut Projeleri

Tatil yapmak ve rahatlamak isteyenler burada bir araya geliyor. Trabzon Akçaabat’ta 400.000 TL ile başlayan fiyatlar ile konutlara sahip olabilirsiniz. 88 metrekare büyüklüğü ve 1+1 oda sayısı ile bireylerin tercihi olmaya devam ediyor. 320 daire sayısı ile oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Trabzon’da oldukça trend olan bu konutları ev sahibi olmak için alabilirisiniz. Yüzme havuzu ile oldukça beğeni elde etmiştir.

Yaz aylarında tatile gidemeyenler için, çok güzel bir seçenek olmaktadır. Konut Projeleri için bütçenizi sıkıntıya sokmasanıza asla gerek yok. Yapacağınız tek şey kolay bir ödeme yöntemi seçmek. Bu yöntem sayesinde en güzel projeleri alabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinizi oldukça düşük taksitler ile ödeyebilirsiniz. Modern evlerinizde kira düşünmenize gerek kalmayacak.

Ak Life Gold Konut Projeleri

Çukurçayır denilince akla her zaman Ak Life konutları gelmektedir. Geleceğe modern ve özel bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Satın alacaklar için başlangıç fiyatını 330,000 TL üzerinden yapmaktadır. Sizlerde bu fiyat seçenekleri ile dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. Doğanın da evinizle uyumunu bu projelerde bulacaksınız. Bol yeşillik ve temiz hava sizlere iyi gelecek.

Yüzme havuzu, deprem yönetmenliğine uygun olma, geniş yürüyüş parkurları, kolay alışveriş, kapalı otopark ve daha birçok özelliği burada bulabilirsiniz. Sizlerde uygun fiyatlarda ev almak için katılım ev firmasına başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuza anında dönüş yapılacaktır.