Tasarruf A.Ş ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza kendi geliştirmiş olduğu yöntemlerle peşinatsız ev alabileceği bir finansal destek sağlayıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüz koşullarına baktığımızda kendi çabalarımızla para biriktirerek otomobil ya da ev almak çok zor gözükmektedir. Tasarruf A.Ş bu zorluğu ortadan kaldırmak için kurulan bir firmadır.

Tasarruf A.Ş Nedir

Tasarruf A.Ş araç ya da ev satın almak isteyen insanlara ödeme ihtiyaçları noktasında çözümler geliştirmiş olan bir şirkettir. Bankalardan kredi çekemeyen veya çekmek istemeyen insanlar için farklı ödeme koşulları yaratmış olan Tasarruf A.Ş faizsiz ev sahibi olunabileceğini mümkün kılmıştır.

Tasarruf A.Ş Kimin

Tasarruf A.Ş’nin kurucusu olan kişi Nimetullah Narman’dır. Narman aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini de üstlenmektedir. Narman ve şirketi geliştirdiği değişik metotlarla insanları kira öder gibi ev sahibi yapabilmektedir.

Tasarruf A.Ş Yöntemleri

Şirketin şu ana kadar geliştirdiği bütün yöntemler ülkemizdeki tüm bütçelere hitap edebilme başarısı kazanmıştır. Öyle ki bu yöntemlerde kişi ödeyeceği taksit bedelini kendisi belirler. Tasarruf A.Ş müşterilerine iki farklı tasarruf planı sunmaktadır. Bunlar bireysel tasarruf planı ve grup tasarruf planıdır. Bu planlardan birine katılarak sizde peşinatsız ev kredisi alma şansını yakalayabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş Katılım Şartları Nedir

Tasarruf A.Ş’nin müşterisi olmak ve peşinatsız konut kredisi almak son derece basittir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes bu sisteme dâhil olabilir ve hayalindeki eve kavuşabilir.

Tasarruf A.Ş Örnek Hesaplama Tablosu

Satın almak istediğiniz arabanın ya da konutun değerini belirleyin. Erken ödeme yaptığınız durumlarda evinize daha erken bir zaman diliminde kavuşabilirsiniz. Peşin ödeme yapmadığınız durumda bile tasarruf planından yararlanırsınız. Sabit taksitli sisteme katılmışsanız her ay ödeyeceğiniz ücret sürekli sabit kalır.

Tasarruf A.Ş Araba

Tasarruf A.Ş yalnızca insanları ev sahibi yapma noktasında değil, otomobil sahibi yapma hususunda hizmetlerini sürdürmektedir. Taksitle araba almak isteyen vatandaşlarımızda Tasarruf A.Ş bünyesine katılabilirler. Senetle araba ve vadeli araba sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Tasarruf A.Ş Şubeleri

Şu anda şirketin iki tane şubesi mevcuttur. Bu şubeler Altunizade ve Şirinevler’dedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.