Katılımevim faizsiz ev kredisi imkânı sunan köklü bir firma olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. İnsanlara küçük ödeme imkânları ile kira öder gibi ev sahibi olma sunan firma Katılımoto ile de araç sahibi olmak isteyen kişilerinde yardımcısı olmaktadır. Özellikle taksitle araba kampanyaları oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Katılımoto Nedir?

Katılımoto faizsiz konut kredisi imkânı sunan Katılımevim kuruluşlarından biridir. Katılımoto ile kişiler istedikleri otomobile uzun yıllar beklemeden ve anapara kadar faiz ödemeleri olmadan sahip olmaktadırlar. Katılımoto müşterilerin vadeli araba almak için kurdukları hayalleri gerçekleştiren özel bir kuruluştur.

Katılımoto Yöntemleri

Katılımoto senetle araba, taksitle araba ve vadeli şekilde arabanızı alabileceğiniz güvenilir bir kuruluştur. Çünkü peşinatsız ev almak isteyen kişilere Katılımevim bünyesinden gerekli finansmanı sağlayan firma Katılımoto ile de farklı ödeme yöntemleri ile araç sahibi olmanızı sağlamaktadır. Çekilişli ve çekilişsiz yöntemlerden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Katılımoto Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımoto ile araba sahibi olmak istediğiniz zaman kimliğiniz ile siz en yakın şubeye giderek hemen işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Katılımoto Araba

Katılımevim ile ev sahibi olan pek çok kişi hemen ardından araç almak için Katılımoto seçeneklerini de değerlendirmeye aşmaktadır. Katılımoto kuruluşu gereği herkesi araç sahibi yapmaya çalışmaktadır. İlk kurulduğu günlerde sadece Katılımoto var iken çağın getirisi olarak Katılımevim de kurulmuştur. Bu sayede pek çok kişi faizsiz ev ve araba almanın keyfini yaşamıştır ve yaşamaya devam etmektedir.

Katılımoto Şubeler

Katılımoto Türkiye genelinde en çok şubeye sahip olan finansal firmalardan biridir. Ülkemizde neredeyse hemen her ilin ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.