İstanbul’un en eski ilçelerinden biri Sultanbeyli’dir. Mahalle kültürü içerisinde yaşamaktan keyif alanlar için paha biçilmezdir. Ev Fiyatları açısından da uygun olan Sultanbeyli’den sizde ev sahibi olmak isterseniz emin olun sizin bütçenize uygun fiyatlarda ev sahibi olmak özellikle bu bölge için hiç de imkânsız sayılmaz. Sahibinden almak istediğiniz ikinci el konutlar için yine Katılımevim sizlerin yanında.

Sultanbeyli’nin nüfusu kalabalık olmasına rağmen yeni yapılan konut fiyatları ev almak isteyenler için Katılımevim ile çok kolaylaşmıştır. Siz de klasik borçlanmanın ne kadar zorlayacağının farkında olan yatırımcı ya da ev sahibi olmak isteyenlerdenseniz mutlaka yatırım uzmanlarımız ile görüşmelisiniz. Sizde şimdi ister şubelerimize gelin isterseniz arayın. Sizin için ne yapabileceğimize beraber karar verelim.

Neden Sultanbeyli

Anadolu yakasında bulunan Sultanbeyli İstanbul’a sonradan gelmek zorunda kalanlar için cazip bir yerdir. Etrafındaki ilçelerde işyerlerinin yoğun olması Konut fiyatları açısından makul fiyatların olması ev almak isteyenler için cazip olmasına sebep olmaktadır. Kiralık ev fiyatları açısından da İstanbul’da ki diğer muhitlerden daha uygun fiyatların olduğu bir semttir.

Denize kıyısının bulunmuyor olması bu bölgede göletlerden dolayı dezavantaj sağlamaz. Mesire yerleri açısından, gezilecek alanların fazlalığı bu küçük ilçeyi yaşanası bir alan yapmaktadır. Ayrıca Samandıra – Kartal bağlantı yolunun ilçenin kenarında olması da bu bölgenin cazibesini artırmaktadır. Sizde büyük firmaların projelerinin birinden ev sahibi olmak isterseniz mutlaka bu bölgede kendinize kira öder gibi oranlarla taksitle ev almayı planlayın deriz.

Sultanbeyli’de Nasıl Ev Alınır

İstanbul Anadolu yakasında mesire yerleriyle cazip olan Sultanbeyli’de büyük inşaat firmalarının birbirinden güzel projelerinde sizde ev sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız evetse o zaman gelin Katılımevim ile sizi de ev sahibi yapalım. Dilerseniz kredisiz ev sahibi olmanız için neler yapabileceğimize bakalım. Siz satılık ev bulun biz sizin için Katılımevim ile taksitle ev nasıl alınır açıklayalım. Dilerseniz bir miktar peşinat ile faizsiz ev almanın zevkini yaşayın.

İstanbul’da Sultanbeyli’de benimde bir evim olsun istiyorsanız zaman kaybetmeden yeşilin en güzel tonlarına nazır evinize dilediğiniz koşullarda size de Katılımevim ailesi olarak ev sahibi yapalım.