Katılımevim ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza kendi geliştirmiş olduğu yöntemlerle peşinatsız ev alabileceği bir finansal destek sağlayıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüz koşullarına baktığımızda kendi çabalarımızla para biriktirerek otomobil ya da ev almak çok zor gözükmektedir. Katılımevim bu zorluğu ortadan kaldırmak için kurulan bir firmadır.

Katılımevim Nedir

Katılımevim araç ya da ev satın almak isteyen insanlara ödeme ihtiyaçları noktasında çözümler geliştirmiş olan bir şirkettir. Bankalardan kredi çekemeyen veya çekmek istemeyen insanlar için farklı ödeme koşulları yaratmış olan Katılımevim faizsiz ev sahibi olunabileceğini mümkün kılmıştır.

Katılımevim Kimin

Katılımevim’in kurucusu olan kişi Serdar Turhan’dır. Turhan aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini de üstlenmektedir. Turhan ve şirketi geliştirdiği değişik metotlarla insanları kira öder gibi ev sahibi yapabilmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Şirketin şu ana kadar geliştirdiği bütün yöntemler ülkemizdeki tüm bütçelere hitap edebilme başarısı kazanmıştır. Öyle ki bu yöntemlerde kişi ödeyeceği taksit bedelini kendisi belirler. Katılımevim müşterilerine iki farklı Katılımevim planı sunmaktadır. Bunlar bireysel Katılımevim planı ve grup Katılımevim planıdır. Bu planlardan birine katılarak sizde peşinatsız ev kredisi alma şansını yakalayabilirsiniz.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim’in müşterisi olmak ve peşinatsız konut kredisi almak son derece basittir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes bu sisteme dâhil olabilir ve hayalindeki eve kavuşabilir.

Katılımevim Araba

Katılımevim yalnızca insanları ev sahibi yapma noktasında değil, otomobil sahibi yapma hususunda hizmetlerini sürdürmektedir. Taksitle araba almak isteyen vatandaşlarımızda Katılımevim  bünyesine katılabilirler. Senetle araba ve vadeli araba sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.