İnsan emeği önemli bir konu olup emeklerin çöp olmaması için gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle ev ve araba alma aşamalarında emekler doğru adımlar atılmadığı takdirde heba olabilmektedir. Bankalardan konut desteği alınacağı gibi özel kurumlar aracılığıyla da peşinatsız ev satın alımı gerçekleştirilebilmektedir.

Katılımevim Nedir?

Birçok insanın hayali ev sahibi olmakken bu süreç bazen çok masraflı ve yıpratıcı olabilmektedir. Ev sahibi olmak isteyenler için kira öder gibi altından kalkabileceği yöntemlerin bulunduğu kurumlarla çalışmak tercin edilir oldu. Katılımevimde bu konuda müşterilerine hizmet sunan bir kurum olup pek çok insana ev almak konusunda yardım etmiştir.

Katılımevim Kimin?

Ev sahibi olmak isteyenlerin geçmek durumunda oldukları bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan biri peşinat gerekliliği ve faizsiz ev kredisi bulmanın zorluğudur. Katılımevim birikimlerin, az bile olsa, doğru şekilde tasarruf edilmesine yardım etmektedir. Katılımevim sahibi Serdar Turhan’dır.

Katılımevim Yöntemleri

Farklı gereksinimlere uygun olacak şekilde yapılandırılan faizsiz konut kredisi ödeme seçenekleriyle her bütçeye hitap etmektedir. Küçük birikimlerde büyük sonuç alma düsturuna bağlı olan Katılımevim, sunduğu faizsiz ev yöntemleriyle sivrilmektedir.

Bu yöntemlerden bir tanesi çelişkili yöntem olup çekiliş usulüne dayanmaktadır. 12 ve 365 aya varan taksit imkanı sunan bu yöntem kadar sabit planlı yöntem de tercih edilmektedir. Bu yöntemde peşinatın olup olmaması size bağlı olup ödenen taksitler doğrultusunda teslim tarihi ayarlanmaktadır. Konut değer artışlı metotta ise teslim tarihi geldiğinde evin fiyatı artmış olursa hizmet bedeli farkı alınmadan projenin %20 kadar proje miktarı arttırılır. Taksitle araba alma yöntemleri de değerlendirmeye açıktır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Bu sisteme katılıp ev ve araba sahibi olabilmek için yalnızca küçük bir birikimin ya da birikim yapabilecek durumu olduğunu belgeleme şartı gösterilmektedir. Gelir durumunuzun bir önemi yoktur. Her bütçeden kişiler başvurabilmektedir.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim katkılarıyla gerçekleştirilen sistemde hesaplamalar da seçilen yönteme göre farklılık göstermektedir. Aynı şekilde vadeli araba alma işlemlerinde bu geçerlilik taşımaktadır.

Katılımevim Araba

İnsanlar faizin bindirdiği yük olmadan ev veya araba olmak istediklerinde kurumlara başvurabilmektedir. Doğru analizler yapılarak uygulamaya geçilen bir yöntemde hata riski de azalmaktadır. Çok tercih edilen senetle araba alma yöntemi de bu hususta önemlidir.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim şu an ülkemizin pek çok ilinde de şube açma faaliyetlerini yürütmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.