Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız bir şekilde ev sahibi olmaya imkan sağlayan sistemdir. Bu sistemle aylık çok düşük taksitlerle ev alınabilmektedir. Elbette ki hemen herkes faizsiz bir şekilde kredi alarak; ev sahibi olmayı ister. Katılımevim ise sizlere bu fırsatı hem de oldukça cazip seçeneklerle sunar. Bundan dolayı Katılımevim’e olan ilgi her geçen gün artarak devam etmektedir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Bu sistemde ev sahibi olmak isteyen kişiler aylık taksitlerle istedikleri evi satın alabilmektedirler. Bu Katılımevim sistemiyle hayallerine kavuşabilmektedirler. Katılımevim sistemi söz konusu olduğunda karşımıza farklı cazip seçenekler çıkabilmektedir. Bu durum elbette ki Katılımevim’e olan ilgiliyi de arttırmaktadır. Katılımevim sistemine dahil olduktan sonra artık yeni bir ev sahibi olmak için üzerinize düşeni yapmış oluyorsunuz.

Katılımevim Giriş

Türkiye’nin herhangi bir yerinde Faizsiz ev almak isteyen herkes sisteme giriş yapabilmekte ve aylık 400TL den başlayan taksitlerle ev alma imkanına kavuşmaktadır. Katılımevim’e giriş yaptıktan sonra belirlenen sözleşme dahilinde ödemelerinizi eksiksiz ve zamanında yapmanız önem kazanmaktadır. Şayet ödemelerinizde bir aksama olmaz; düzenli bir şekilde ödemelerini yapabilirseniz; evinizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Kredi masrafı, ara ödemeler, dosya masrafı gibi maliyetler olmadan, en önemlisi faiz maliyeti olmadan aylık taksitler hesaplanmakta ve Ev almak hayal olmaktan çıkmaktadır. Kredi hesaplama konusunda Katılımevim’in kendine has yöntemleri bulunuyor. Bu durum esasında sizin hangi kampanya dahilinde Katılımevim sistemine katılmanızla doğrudan ilgili oluyor. Zira geri ödeme planınız yapılırken size özel seçenekler sunulabiliyor.

Katılımevim Kampanyaları

Tercih edilecek olan sisteme göre müşterilere kampanyalar sunulmaktadır ve bu kampanyalarla birlikte Ev almak daha da avantajlı hale gelmektedir. Günümüz itibariyle Katılımevim çok sayıda ayrıcalıklı kampanyayı üyeleriyle buluşturmak konusunda iddialı bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Bununla birlikte firmanın kampanyalarını yakından takip etmek; beraberinde önemli avantajları da getiriyor. Zira Katılımevim kampanyalarını yakından takip etmek sayesinde bu firmanın düzenlediği en avantajlı kampanyalardan haberdar olmak mümkün olmaktadır. Böylece uygun bir maliyete kredi alarak ev sahibi olma ayrıcalığını rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.