Peşinatsız bir şekilde ev sahibi olmayı düşünüyorsanız banka kredilerinden uzak durmanızı ve Katılımevim ile uygun bütçede ev bulmanızı tavsiye ederiz çünkü banka kredilerinin komisyon sistemleri oldukça yüksekte olup para kaybına uğrayabilirsiniz. Peşinatsız ev almak için ödeme planlarınızı belirlemelisiniz.

Alacağınız evin şimdiden hayalini kurup ekonomik fiyatla mı almak istiyorsunuz? İşte peşinat ödemeden taksitle ev alır gibi ev sahibi olabilirsiniz. Birey, satın alacağı evin bedelini ve bu bedel üzerinden ne kadar zamanda nasıl ödeme yapacağını belirledikten sonra noter karşısında işlemlerini tamamlıyor. Böylelikle evinizi kısa süreç içerisinde alabiliyorsunuz. Eskiden bu sisteme peşinat ödeme de dahilken günümüzde peşinatsız ödeme sistemi başladı.

Taksit öder gibi ev sahibi ol

Ev sahibi olmak istiyorsunuz ama ekonomik bütçeniz de kısıtlı ise taksit yöntemi ile ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olma sisteminde her ay belirli bütçede belirlediğiniz miktar ile eve kira öder gibi ödeme yapıyorsunuz ve belirlediğiniz süre bitişinde evinize sahip olabiliyorsunuz. Taksit öder gibi ev sahibi olmak artık daha da basit hale geldi. Taksitle ev sahibi olma sisteminde çekilişler de mevcut olup noter çekilişlerinden de ev sahibi olabiliyorsunuz.

Taksitle ev sahibi olmak isteyen kişiler peşinatsız ödeme sisteminde kırktan başlayan ve iki yüz aylığa kadar devam eden bir sisteme dahil olur ve böylece ödeme sistemi başlatılır.Yapılabilecek diğer bir ödeme sistemi de peşinat öderseniz peşinat düşüldükten sonraki evin fiyatını direkt olarak taksit miktarına bölünerek elde edilen bütçedir.

Peşinat olmaksızın ev sahibi ol

Günümüzde ev almak için artan talep, krediler ve konutlardan sonra gelen yeni bir sistem ise peşinat olmaksızın kısa sürede ev sahibi olmak oldu. Talep doğrultusunda Katılımevim üzerinden peşinatsız ödeme seçenekleriyle ve istenilen yerde ev sahibi olunabiliyor. Kaç senedir hayalini kurduğunuz evinizi böylece bütçenizi koruyarak alabileceksiniz.

Peşinatsız ev seçeneği ile artık ev sahipleri ve ev üreticileri de artan alım satımdan dolayı daha da mutlu. Bankadan kredi çekmenize gerek kalmayacak bu sistem ile peşinat ve faizsiz ödeme seçeneklerinden yararlanabileceksiniz. Peşinat olmaksızın kısa sürede böylelikle ev sahibi olabileceksiniz ve hayallerinize kavuşabileceksiniz.