Katılım otomobil 1992 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden beri amacı insanlara otomobil almada kolaylık sağlayarak herkesi otomobil sahibi yapmaktır.

Katılım Oto Nedir?

Katılım Oto otomobil sahibi olmak isteyen herkese faizsiz, peşinatsız, kredisiz otomobil alma seçeneği sunan kolay otomobil edindirme merkezidir. Otomobil sektöründen sonra ev almak isteyen herkesi ev sahibi yapmayı amaçlamıştır. Faizsiz konut kredisi almak istemeyenler faiz ödemeden kira öder gibi ev ve araba sahibi olabilirler. Faizsiz ev kredisi yerine farklı ödeme yöntemlerinden faydalanabilirler. Faizsiz ev ve peşinatsız ev avantajlarından yararlanabilirler.

Katılım Oto Yöntemleri

Katılım Oto4 farklı faizsiz otomobil alma sistemi sunar. Bunlar çekiliş sistemi, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim sistemidir.

Katılım Oto Katılım Şartları Nedir?

Katılım Oto katılım şartları 18 yaş üstü olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya oturma izninizin olması, kimliğiniz ile şubelerimize gelip katılım sözleşmesini imzalamaktır.

Katılım Oto Araba

Banka faizi ile araba satın almak istemeyenlerin faizsiz, taksitle araba alabilecekleri bir yerdir. Ayrıca senetle araba ve vadeli araba almak isteyenler tarafından çok fazla tercih edilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.