Katılımevim faiz ve vade farkı olmadan ev ve araba sahibi olmak isteyenlere bu isteklerine kolay ve masrafsız bir şekilde ulaşmalarında yardımcı oluyor. Katılımevim’in en önemli avantajı faizsiz ev sahibi olma ve peşinatsız ev sahibi olma imkânı sunmasıdır. Evinize ve arabanıza kira öder gibi rahatça sahip olabilmenizi sağlar.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim müşterilerine faiz olmadan, taksitle ev ve araba satın almalarına yardımcı olan bir şirkettir. Sistemini tamamen faizsiz bir yapı üzerine kurmuştur. Buda birçok insanın faiz masrafları ile uğraşmadan daha hesaplı olarak ev ve araba sahibi olmalarını sağlar.

Ev almak isteyenler faizsiz konut kredisi veren bankalar yerine Katılımevim’i tercih edebilirler. Faizsiz ev kredisi almak yerine Katılımevim’in yöntemlerinden bütçelerine uygun olanı seçebilirler.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim ev almak isteyenlere 3 farklı yöntem sunar. Bunlar yöntemler; peşinatsız serbest ödeme yöntemi, peşinatlı serbest ödeme yöntemi ile çekilişli sıralama yöntemi olmak üzere 3 farklı şekilde olmaktadır. Kişiler kendilerine en uygun ödeme yöntemini seçebilirler.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Katılımevim’e katılabilir.

Katılımevim Araba

Katılımevim ev sahibi olmanın yanı sıra müşterilerine taksitle araba sahibi olma imkânı da sunuyor. Faizsiz ödeme koşulları ile isteyen herkesi araba sahibi yapıyor. Vadeli araba ve senetle araba almak isteyenlerde Katılımevim’i tercih ederek istedikleri arabaya kolayca sahip olabilirler.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.