Herkes kira öder gibi ev sahibi olmak ister ya da araba alırken taksitler halinde rahat bir şekilde ödemek ister. Günümüzde bankalarda uygulana faizli konut kredisi ve araba kredileri için bu durumlar geçerli değildir. Araba sahibi olmak isteyenlere ise vadeli araba ya da senetle araba gibi yöntemler uygulanmaktadır.  Finans evim ile faizsiz peşinatsız uygun ödeme planı ile ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, faizsiz ev ve peşinatsız ev sahibi olabilmenizi sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen kişilere faizsiz ev kredisi sistemi uygulaması olarak da ifade edilebilir. Ev almak isteyen kişilere ekonomik durumlarına uygun bir şekilde faiz sistemi bulunmadan kampanyalar geliştirmektedir. Araba almak isteyen kişiler içinde kampanyalar bulunmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Ev sahibi olmak isteyen herkese üç farklı kampanya bulunmaktadır. Çekiliş fonunda almak istediğiniz evin değerine uygun 12’nin katları olacak şekilde uygun bir gruba dahil olmaktasınız. Noter huzurunda yapılan çekilişler ile evinizi teslim alacağınız tarih belli olmaktadır. Diğer bir kampanya vade ortası fonudur.

Bu kampanyada çekiliş ile değil sözleşme imzalanırken belli olmaktadır. Peşinat ödemesi yapmak isteğe bağlıdır.Ev almak istiyorsanız ve her ay sabit bir taksit ödemesi yapmak istemiyorsanız Relax ödeme fonu kampanyası geliştirilmiştir. Evin teslim tarihi evin değerinin tam yarısının tamamlanıldığı zamandır. Evi teslim aldıktan taksit sayısını belirleyerek ödenecek miktar sabitlenmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Araba, arsa ya da ev sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Katılımevim’ e katılabilir.

Katılımevim Araba

Araba satın almak isteyen ancak bankalarda uygulanan faiz ve peşinat uygulamaları nedeni pek çok kişi sahip olamamaktadır. Katılımevim ile size en uygun kampanyayı seçerek taksitle araba sahibi olabilmenizi sağlamaktadır ve uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.