Katılım Nedir?

Katılımevimin öncelikli amacı faizsiz ev sahibi olmak isteyenleri ortak bir noktada toplamak ve bu ev alma hayallerine giden yolu kolayUzun süredir hizmetinizde olan Katılımevim, size faizsiz ev sahibi olmanız için ev almanın en kolay yolunu sunuyor. Katılımevim sizlere geri ödemelerinizde sıkıntı yaşamamanız için ödemelerinizi sizin koşullarınıza uygun olacak şekilde düzenliyor. Böylece kira öder gibi ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor.
laştırmaktır. Katılımevim kurulduğu zamandan beri insanların durumlarını, isteklerini ve ihtiyaçlarını ölçü alınarak insanlara en iyi hizmeti vermeyi sağlamaktır. Katılımevim aynı amaç için toplanan insanlarla birlikte yardımlaşma ve dayanışma ilkelerini temel esas alarak oluşturdukları sistemleri ile faizsiz ev almak isteyenler için çalışıyor.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyen herkes herhangi bir şart gözetmeksizin sırası geldiğinde ev sahibi olabilir. Böylece faizsiz konut kredisi kolaylığı ile ev sahibi olabilmektedir.

 Katılımevim Araba

Faizsiz, senetle araba almak isteyen kişiler bu yöntemle araba sahibi olabilmektedir. Vadeli araba almak istemeyen kişiler için faizsiz bir şekilde otomobil sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Şubeleri

Türkiye’nin bir çok yerinde Katılımevim’in şubeleri bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.