Dünyada ve Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip olan Katılımevim özünde imece usulüne dayanmaktadır. Yardımlaşma yöntemi ile ev sahibi olmak isteyen herkesi hayalindeki eve kavuşturan bir uygulamadır. Bu sistem faiz ödettirmeden ve kişinin bütçesini yormadan ödeyebileceği şekilde ev sahibi yapmak amacıyla çalışır. Aylık gelirinize göre bütçeniz doğrultusunda taksitlerinizi ayarlayarak ev sahibi olmanızı sağlar. Bunun için iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişime geçtikten sonra danışmanlarımız sizi yönlendirecektir.

Katılımevim Giriş

Ev almaya karar vermiş iseniz ama nakit paranız yeterli değilse, kredi çekemiyorsanız, kredi faizi yüksek ise ve borç bulamıyorsanız bu sistemden faydalanıp ev sahibi olabilirsiniz. Bu sistem sayesinde artık ev almak çok kolay bir hale geldi. Aylık ödemeler şekliden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aylık bütçenizi gözden geçirmek ve ödeyebileceğiniz miktarı belirlemek. Sonrasında noter huzurunda çekiliş yapılacak ve siz evinize kavuşacağınız ayı öğrenecekseniz. Aylık ödemeleriniz bittiğinde ise tamamen eviniz sizin olacak.

Katılım Hesaplama

Elbirliği ile ev sahibi olunduğu bu sistemde ödemeler kişinin bütçesine göre ayarlanır. Verilecek peşinat ve aylık taksit tutarı size göre ayarlanır. Bütçenizi gözden geçirin ve sahip olmak istediğiniz evin değerini belirleyin. Konut değerinden vermiş olduğunuz peşinat düşülür ve kalan tutar taksite bağlanır. Ve bu şekilde oluşan vadeye göre belirlenen günde ev sahibi olabiliyorsunuz. Ödeme tutarı belirlenirken faiz alınmaz. Faizsiz olarak ev sahibi olma imkânını sunar size.

Katılım Kampanyaları

Her bütçeden vatandaşın evi olacak ilkesi ile yola çıkan KatılımEvim sizlere birçok kolaylık ve kampanya sunuyor. Size taksit imkânı sunarken bu taksitleri sabit olarak tutmuyor. Zorlandığınız yerde taksitleri küçültme fırsatını da sizlere sunuyor. İsterseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Ayrıca siz istemediğiniz sürece taksitler kesinlikle değiştirilemiyor. Aylık geliriniz arttı ise taksit tutarını artırıp ödemenizi daha kısa bir süre içerisinde de bitirebilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı vazgeçerseniz sistem size geri çekilme fırsatını da tanıyor ve size ödediğiniz taksit tutarı kadar ayrıca peşinat tutarınızı geri iade ediyor. Bunun yanında organizasyon ücretinin yarısını da iade ediyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.