Konut satış reklamlarının günümüzde artan yapılaşma ile çoğalması sonucu Konya’daki konutlara verilen ilgi arttı. Ev sahibi olmak için her ay düzenli ve sabit bir geliriniz varsa bu teklif tam da size göre.

Konya ve çevresinde birçok konut projeleri oluşmakta ve hepsi de binlerce konutu alıcılarıyla buluşturmak için can atmaktadır. Bankalardan çekilen krediler de bu yatırıma yardımcı olmaktadır. Kredi işiyle para durumunun geçici bir süreliğine dengelendiğini ve daha sonra da Konya’da ev yatırımı amaçlı kira öder gibi ev alma seçeneğini de görüyoruz.

Katılımevim’in ev almaya sağladığı katkılar

Katılımevim şirketinin bize sağladığı en büyük yarar faizsiz ev almak üzerine olmuştur. Asıl isteği ev ve araba almak isteyen bireylere yöneliktir. Günümüzün ekonomik seviyesinde bizlere gereğinden fazla yararı olmaktadır çünkü peşinatsız ev ve faizsiz araba gibi binlerce seçeneği vardır.

Katılımevim bizlere birçok kampanya sunmuştur, bunlar: erken teslim, az az öde kampanyalarıdır. Erken teslim kampanyasında hayal ettiğiniz eve kısa bir süre içerisinde ister taksitle ister peşinatsız ulaşabileceksiniz. Bankadan kredi çekmenize gerek kalmadan doğrudan firmayla iletişime geçip sizin bütçenize göre ödeme planı doğrultusunda hayalinizdeki evi bulabileceksiniz.

Konya’da kısa sürede ev sahibi olmak

Konya’da yani Mevlana şehrinde güzel bir mevkide ev almanın hayalini mi kuruyorsunuz? Konya’da artan yapılaşma ve kültürel etkinlik düzeni ile ev alma istekleri daha da talep gördü. Özellikle inşaat firmalarının ürettiği donanımlı ve merkeze yakın evlerde istekler arttı. Meram ve çevresinde ya da Konya’nın küçük köylerinde ev sahibi olmanın hayalini kuruyorsanız kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim ile faiz ve başka ödeme yapmadan ödemelerinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Kırk aydan üç yüz altmış aya kadar varan taksitle ödeme imkanından yararlanabileceksiniz. Eğer peşinat ödemesi düşünmüyorsanız aynı şekilde peşinatsız ödeme sisteminden de yararlanabilirsiniz. Konya’da yaşayacağınız evin konumu, dairenin hangi katta olduğu, şehir manzarasına sahip olup olmadığı, otoparkın mevcutluğu da ev fiyatlarını etkilese de artık bunlar sizlere etki etmeden kısa sürede ev sahibi olacaksınız. Kaç yıldır hayalinizi kurduğunuz Konya’daki evinize böylelikle peşinatsız ve faizsiz bir şekilde, tüm ödeme planı size uygun halde kavuşabileceksiniz.