Günümüz ekonomik şartları dikkate alındığında aylık ücretlerimizden bir kenara ayırarak araba ya da ev sahibi olmamız maalesef çok zor gözükmektedir. Bu nedenle insanlar farklı yöntemler geliştirerek araba veya ev satın alabilmektedir. Kira ödemekten yorulan ve kendi evinin hasretini çeken vatandaşlarımızın ilk tercihleri faizsiz olarak mali destek vermekte olan finansal şirketler olmaktadır. Zira bu şirketlerden mali destek alındı takdirde banka kredilerinde oldu gibi faiz ödemesi yapılmaz.

Bu durum insanlara cazip gelmekte ve bankadan kredi çekmek yerine bu kurumlar tercih edilmektedir. Genelde Noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenen şanslı kişiler ilk taksitlerini ödedikleri takdirde kuraya dâhil edilmektedir. Bu da demek oluyor ki ilk taksiti yatırdığınız takdirde yeni evinize taşınma ihtimaliniz vardır. Eğer şansınız yaver giderse daha ilk aydan kira ödemekten kurtulabilirsiniz. Faizsiz mali kaynak sağlayan kuruluşlardan bir tanesi olan Katılımevim yaklaşık 2 yıldan beri ev satın almak isteyen yurttaşlarımızı ev sahibi yapmaktadır.

Katılım A.Ş Nedir

Katılımevim A.Ş kısaca otomobil ya da ev satın almak isteyen kişilere finansal bir destek sunan şirketlerden bir tanesidir. Katılımevim ile sıfır ya da ikinci el bir evin sahibi olabilmektesiniz. Evinizin maliyetinin ne kadar olacağına da yine siz karar verirsiniz. Katılımevim firmasında peşinat ödemenize gerek yoktur. Bu şirkette peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ev almak isteyen vatandaşlarımıza Katılımevim’in avantajlarından faydalanabilmektedir. Eğer sizde bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz sizde fazla zaman kaybetmeden Katılımevim ailesine katılabilirsiniz.

Katılımevim 2018 senesinde kurulmuştur. O tarihten günümüze pek çok insanı ev sahibi yapan şirket yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Faizsiz ev sahibi olmanın tüm olanaklarını Katılımevim insanlara göstermiştir. Kira ödemekten bıktıysanız ve artık kendi eviniz olmasını diliyorsanız Katılımevim firmasının sizlere sunduğu olanakları incelemekte büyük bir fayda olacaktır.

Katılımevim A.Ş Kimin

2018 senesinde kurulmuş olan Katılımevim şirketinin günümüzde yönetim kurulunun başkanlığını Serdal Turhan devam ettirmektedir. Peşinatsız ev satın almak isteyen tüm vatandaşlarımıza kapılarını açmıştır. Katılımevim daha fazla insanı ev sahibi yapabilmek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır.

Katılımevim A.Ş Yöntemleri

Ülkemizin pek çok şehrinde şubesi bulunan ve sektörde oldukça iddialı bir pozisyonda bulunan Katılımevim geliştirmiş olduğu yöntemlerle insanları ev sahibi yapmayı sürdürmektedir. Katılımevim’in geliştirdiği 4 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler ise şunlardır; sabit model, esnek model, rahat model ve hızlı modeldir. Bu yöntemlerden herhangi birine katılan kişi ödeyeceği taksit miktarını kendisi belirlemektedir. Yani sisteme katılan kişi kendi bütçesi oranında bir ödeme gerçekleştirir.

Katılımevim üyelerinin her biri bir gruba yerleştirilmektedir. Her ay üyelerden toplanan paralarla bir üye ev sahibi yapılmaktadır. Ev sahibi olacak şanslı kişi Noter huzurunda yapılan bir çekilişle tespit edilmektedir.

Katılımevim üyesi olan bir kişinin eğer bir birikimi mevcutsa peşinat verebilmektedir. Bu durumda kişinin ödeyeceği taksit tutarını düşürür. Fakat yukarıda da değindiğimiz gibi peşinat ödeme zorunluluğu söz konusu değildir. Peşinat ödemesi yalnızca taksit ödeme noktasında kişiye bir avantaj yaratmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarla, Katılımevim personeli önceden bir araya gelirler. Ev satın almayı düşünen kişiye uygun olan bir ödeme planı hazırlanır. Bu metotla ev sahibi olacak kişi kendi evinde artık mutlu ve huzurlu bir biçimde hayatını sürdürür. Katılımevim ile birlikte faizsiz ev kredisi alabilmek hayal değildir.

Katılımevim A.Ş Katılım Şartları Nedir

Katılımevim, üye alımı hususunda bir kısıtlandırma veya sınır getirmediği gibi daha da kolay bir hale getirmiştir. İsteyen her kişi Katılımevim bünyesine dâhil olabilir. Faizsiz konut kredisi almak isteyen bütün Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları Katılımevim üyesi olabilir ve hayallerini kurdukları eve kavuşabilirler. Ülkemizde bulunan her ilden kişiler sisteme katılabilir ve kiradan kurtuluşları için bir adım atabilir.

Katılımevim firması toplumumuzdaki bütün kesimlere hitap edebilmiş olan çok yönlü bir kuruluş olarak dikkat çekmektedir. Katılımevim’in hazırlamış olduğu tasarruf modellerinden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar kendisine bu aile içerisinde bir yer bulabilir. Özellikle de tamamıyla faizsiz olması ve peşinat ödeme zorunluluğunun bulunmaması bu şirketi kesinlikle daha cazip bir hale getirmiştir. Katılımda da herhangi bir kısıtlandırma olmaması durumu özellikle dar gelirli yurttaşlarımız için çok büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece dar gelirli olan tüm yurttaşlarımız da ev sahibi olabilmektedir.

Katılımevim A.Ş Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim firmasının üyelerine sunduğu birbirinden avantajı 4 adet sistem mevcuttur. Bu yöntemlerden şu ana kadar üyelerin en çok tercihte bulunduğu yöntem ise rahat model olarak tespit edilmiştir. Rahat modelde kredi ve faiz yükü yoktur. Rahat model dileyen herkesin rahatlıkla yararlanabileceği bir yöntemdir. Bu modelde de ödeme yapacağınız taksit miktarını müşterinin yine kendisi belirlemektedir. Noter huzurunda yapılan kura çekimlerinde birinci sırayı alan şanslı kişi ilk aydan evine kavuşmuş olur. İlk taksitin ardından kendi evinin borcunu kira öder gibi diğer aylarda yatırır.

Hızlı modelde gene ödenecek olan aylık ücret müşteri tarafından tespit edilmektedir. Peki, bu modelin adı neden hızlı modeldir? Çünkü her ay bir kenara koyarak ev sahibi olabilmek neredeyse imkansızdır. Şöyle bir düşünün kenara 200-250 TL koyarak 300 bin TL değerinde olan bir evi kaç yılda satın alabilirsiniz?

Esnek modelde ise üyeler ara ödeme yapabilmektedirler. Bu ödemeler sayesinde eve giden süreç çok daha seri olacaktır. Bu yöntemde borcunuzun eğer yarısını dahi ödemişseniz kendi evinize geçebileceksiniz. Bu sistemde mühim olan şey ise ara ödeme yapmaktır. Böylelikle taksitlerinizde daha erken bir zaman dilimi içerisinde bitecektir.

Katılımevim ile ev satın almanın birçok avantajlı yönü bulunmaktadır. Evinizi faizsiz ve kredisiz alırsınız. Bankadan kredi çıkacak mı çıkmayacak mı stresine katlanmanıza lüzum yoktur. İmzalayacağınız ve hazırlayacağınız evrak sayısı son derece azdır. Katılımevim insanların kredi notlarıyla ilgilenmez ve ayrıca üyelerinden kefil talebinde de bulunmaz. Taksitlendirmeler, ödemeler ve modellerle ilgili daha detaylı bilgileri Katılımevim şubelerinden daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu şubelerde kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Katılımevim A.Ş Araba

Katılımevim üyelerini sadece ev sahibi yapmakla kalmıyor. Ev sahibi yapmasının yanı sıra otomobil sahibi de yapıyor. Bu alanda da ev alanına benzer bir şekilde bir süreç izliyor. Yine ülkemizin tüm kentlerinden sıfır ya da ikinci el araba alabiliyorsunuz ve yine ödeme yapacağınız taksit miktarını siz belirliyorsunuz. Faizsiz otomobil sahibi olabilmenin keyfini çıkarıyorsunuz. Özetle faizsiz ve taksitle araba sahibi olabilmenin önünü yine Katılımevim açıyor.

Hangi ilde yaşarsanız yaşayın, dilediğiniz şehirden araba satın alabilirsiniz. Her ay kenara 3-5 kuruş atarak nasıl ev sahibi olunamıyorsa, araba sahibi olmak da çok zor gözükmektedir. Vadeli araba satın almak isteyen kişiler için en uygun yöntem ise Katılımevim şirketinin sunmuş olduğu yöntemler olarak gözüküyor.

Katılımevim ile senetle araba da satın alabilmektesiniz. Ayağınızı yerden kesecek bir aracı satın alabilmek artık olanaksız değil. Katılımevim ayrıcalıklarıyla sizde hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz. Katılımevim otomobil sektöründe de son derece iddialı olup, şu ana kadar binlerce kişiyi araba sahibi yapmıştır.

Katılım Evim A.Ş Şubeleri

Şirketin merkezi Alaşehir’dedir. Firmanın İstanbul’da 3 tane şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler Ümraniye, Pendik ve Bağcılar ilçelerindedir. Bu şubelerinin haricinde Gaziantep, Elazığ, Konya, Bursa ve İzmir’de de şubeleri açılmıştır. Toplamda ise 9 tane şubesi mevcuttur.

Sizin yaşadığınız şehirde eğer Katılımevim şubesi bulunmuyorsa en yakın şehre gidebileceğiniz gibi telefon üzerinden de iletişim kurma şansına sahipsiniz. Katılımevim şubelerinde çalışmakta olan personellerin tamamı alanında uzman ve son derece profesyonel kişilerdir. Müşteri memnuniyetini her zaman için önemseyen Katılımevim’in tüm çalışanları güler yüzlü ve bu ilkeye sıkı sıkıya bağlı kişilerdir. Katılımevim firmasına ilişkin kafanızdaki tüm soruları şubelerdeki personellere sorabilirsiniz.

Katılımevim olanaksızmış gibi gözüken şeyleri olanaklı hale getirmenin gururunu yaşamaktadır. Çoğu kişinin hayalini bile kurmakta zorlanacağı vade farksız, faizsiz ve kredisiz ev alabile hayalini gerçekten başarmıştır. Ayrıca bu durumu sadece konut sektöründe yapmamıştır. Otomotiv sektöründe de son derece iddialı çıkışlar yapmıştır. Kendi alanında oldukça başarılı hizmetler veren Katılımevim’in üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Hem ev sektöründe hem de araba sektöründe getirmiş olduğu yenilikler ve başarılar sayesinde pek çok kişinin hayır duasını almaya vesile olmuştur. Kefilsiz, vade farksız, faizsiz, bankaları hiç işin içine katmadan ev sahibi olmak isteyenler Katılımevim firmasının kapıları sizlere sonuna kadar açıktır.