Artık İzmir kentinde ev almak artık çok daha kolay! Herkesin düşlediği yeşillik, deniz manzarası ferah yaşam alanları sizlerin de hakkı. İzmir hiç olmadığı kadar ilği çekici hiç olmadığı kadar cazip. Farklı ödeme planları ile işinizi daha da kolaylaştırmak alım gücünüze en uygun evi bulmak zorlanmadan ödeme yaparak hayalinizdeki eve sahip olmak bizimle daha kolay hale geldi.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev Sahibi Olmak günümüzde en çok arzu edilen ve her kiracının çabaladığı sistemdir. İstediğiniz kriterlere, bütçenize göre fiyatlara uygun beğendiğiniz evlerde kirada oturur gibi oturup düşük ücretler ödeyerek geçen yıllar içerisinde oturduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Direk satıcı firma ile aranızda yapılacak olan ödeme planı ile vadesiz, faizsiz, düşük taksitler ve uzun vadeli ev almanızın önü açılmaktadır.

Peşinatsız Ev Almak

Ev Almak özellikle ellerinde birikimleri olmayan, ancak kendi evinin hasretini çekenler için büyük fırsattır. Kendi belirleyeceğiniz taksit tutarları ile herhangi bir peşinat vermeden başlayacağınız bu sistem sizi bir süre sonra ev sahibi yapacak. Bu sistemden yararlanıp hali hazırda ev sahibi olmuş binlerce müşteri ile sağlam referanslar, olumlu dönüşler işimizin ve bu sistemin sağlamlığını onaylamaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Faizsiz ev sahibi olmak sizler için büyük avantaj sağlamaktadır. Piyasa değerinde aldığınız eviniz yıldan yıla değer kazanacak iken faiz miktarı ile kazancınız faize gitmiş olacaktır. Taksitleriniz bittiğinde ise faize ödediğiniz para ile evin gerçek değerinden fazla maliyetini olacaktır. Banka kredisine gerek kalmadan firma destekli ödeme planı ile sabit fiyat üzerinden faizsiz ev sahibi olmanızın yolunu açtık.

Kiracıya Ev Sahibi Olma İmkanı

Kiracıya ev imkanı sağlayan sistem sizleri de yakından ilgilendiriyor. Yıllardır kirada oturduğunuz evler hala ev sahibinin ve ödediğiniz paraların da tamamı ev sahibine gitti. Oysa bu sistem sayesinde kirada oturduğunuz ev sizi ödediğiniz kira ise kendi evinizin maliyetine yaptığınız ödemedir. Kira taksitleri gibi küçük miktarlar ödeyerek verdiğiniz paranın birikime dönmesi sağlanır.

Kredisiz Evi Almanın Daha Kolay Yolu

Kredisiz evi almanın daha kolay yolu satıcı firma ile yapacağınız sözleşmeye istinaden direk olarak firmaya taksit taksit ödemektir. Türkiye’nin dört bir yanında uygulanan bu sistem alıcılara nefes aldıracak. Kredi prosedürlerinden ve uğraşından, faizinden ve masraflarından sizleri kurtaracak olan bu sistem sayesinde istediğiniz eve kolay yoldan kavuşabilirsiniz. Siz en iyisine daha çabuk, daha kolay ulaşabilesiniz diye çalışıyoruz.