Hedefevim faiz ve vade farkı olmadan ev ve araba sahibi olmak isteyenlere bu isteklerine kolay ve masrafsız bir şekilde ulaşmalarında yardımcı oluyor. Hedefevim’in en önemli avantajı faizsiz ev sahibi olma ve peşinatsız ev sahibi olma imkânı sunmasıdır. Evinize ve arabanıza kira öder gibi rahatça sahip olabilmenizi sağlar.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim müşterilerine faiz olmadan, taksitle ev ve araba satın almalarına yardımcı olan bir şirkettir. Sistemini tamamen faizsiz bir yapı üzerine kurmuştur. Buda birçok insanın faiz masrafları ile uğraşmadan daha hesaplı olarak ev ve araba sahibi olmalarını sağlar.

Ev almak isteyenler faizsiz konut kredisi veren bankalar yerine Hedefevim’i tercih edebilirler. Faizsiz ev kredisi almak yerine Hedefevim’in yöntemlerinden bütçelerine uygun olanı seçebilirler.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim HH Aydın Yatırım Holding A.Ş.’e bağlı bir şirkettir.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim ev almak isteyenlere 3 farklı yöntem sunar. Bunlar yöntemler; peşinatsız serbest ödeme yöntemi, peşinatlı serbest ödeme yöntemi ile çekilişli sıralama yöntemi olmak üzere 3 farklı şekilde olmaktadır. Kişiler kendilerine en uygun ödeme yöntemini seçebilirler.

Hedefevim Katılım Şartları Nedir?

18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Hedefevim’e katılabilir.

Hedefevim Örnek Hesaplama Tablosu

Çekilişli sıralama yöntemi için örnek hesaplama tablosu:

Evin değeri: 100.000 TL,

Peşinat: Yok

İlk taksit: 833 TL

Teslim Sonrası Taksit: 1.233 TL

Grup Kişi Sayısı: 120 kişi

Toplam Taksit Sayısı: 91

Hedefevim Çalışma Maliyeti: 9.300 TL

Evin Toplam Maliyeti: 109.300 TL

Hedefevim Araba

Hedefevim ev sahibi olmanın yanı sıra müşterilerine taksitle araba sahibi olma imkânı da sunuyor. Faizsiz ödeme koşulları ile isteyen herkesi araba sahibi yapıyor. Vadeli araba ve senetle araba almak isteyenlerde Hedefevim’i tercih ederek istedikleri arabaya kolayca sahip olabilirler.

Hedefevim Şubeleri

İstanbul’da Merkez Anadolu şubesi, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Güngören, Sultangazi, Pendik, Bağcılar şubeleri, Bursa’da Osmangazi ve İnegöl şubeleri, Antalya’da Muratpaşa ve Kepez şubeleri, Gaziantep’te Şahinbey ve Şehitkamil şubeleri bulunmaktadır.

Ankara, Kocaeli, Balıkesir, İzmir, Denizli, Isparta, Konya, Karaman, Mersin, Adana, Kayseri, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Diyarbakır, Trabzon ve Samsun illerinde de şubeleri vardır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.