Fuzulev, esasen ev almak isteyenler için kurulmuş bir dayanışma projesidir. Faizsiz ev kredisi gibi sistemlerden yola çıkarak peşinatsız ve kolay ödeme yöntemleri ile ev sahibi olmak hedeflenmektedir.

Fuzulev Nedir?

Fuzulev, ev almak isteyen ancak yeterli toplu parası olmayan, faiz ödemek istemeyen, peşinatsız ev almak isteyen kişileri ev sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Ev almak için bir araya gelip grup oluşturan kişiler bu grupta birbirlerini desteklemekte ve kişilerin faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlamaktadır.

Fuzulev Kimin?

Fuzulev, 1992 senesinde Mahmut Akbal tarafından kurulmuştur. Fuzul Grup bünyesinde yer almaktadır ve yönetim kurulu başkanı Mahmut Akbal’dır. Aynı zamanda farklı firmalarla vadeli araba gibi seçenekler de sunmaktadır. Senetle araba ve ev alma gibi durumlar yaşamak istemeyen kişiler için ödeme kolaylıkları sunan oldukça köklü bir kuruluştur.

Fuzulev Yöntemleri

Fuzulev ödeme yöntemleri dört farklı seçenekten oluşmaktadır. Bu seçenekler; Fuzulev Çekiliş Sistemi, Vade Ortası Sistemi, Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ve Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi’dir. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler bu seçeneklerden istediklerini seçerek ödeme yapabilmektedir.

Fuzulev Katılım Şartları Nedir?

TC vatandaşı olan ve sisteme katılmak isteyen her birey Fuzulev sisteminden yararlanabilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra faizsiz konut kredisi ve peşinatsız ev sahibi olmak gibi kolaylıklardan yararlanılabilmektedir. Ayrıca taksitle araba alımı konusunda da firmanın yan oluşumlarından yardım alınabilmektedir.

Fuzulev Örnek Hesaplama Tablosu

Fuzulev sisteminde kişilere farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunulmaktadır. Kişi kendi kazancına ve durumuna göre bunlardan birini seçerek ödemesini planlayabilmekte ve kira öder gibi kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir.

Fuzulev Araba

Fuzulev, bünyesinde bulundurduğu Fuzul Oto kuruluşu ile de ev almak isteyen kişiler gibi araç sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olup kolay ödeme imkanları sunmaktadır. Ayrıca ev alımı ve araç alımı gibi işlemlerde peşinat şartı aranmamaktadır.

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev ’in Türkiye’nin birçok yerinde 62 şubesi bulunmaktadır. Uzun yıllardır tecrübe ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firma ev sahibi olmak isteyen insanlara yardımcı olarak günden güne büyümeye devam etmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.