Fuzul otomobil 1992 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden beri amacı insanlara otomobil almada kolaylık sağlayarak herkesi otomobil sahibi yapmaktır.

Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto otomobil sahibi olmak isteyen herkese faizsiz, peşinatsız, kredisiz otomobil alma seçeneği sunan kolay otomobil edindirme merkezidir. Otomobil sektöründen sonra ev almak isteyen herkesi ev sahibi yapmayı amaçlamıştır. Faizsiz konut kredisi almak istemeyenler faiz ödemeden kira öder gibi ev ve araba sahibi olabilirler. Faizsiz ev kredisi yerine farklı ödeme yöntemlerinden faydalanabilirler. Faizsiz ev ve peşinatsız ev avantajlarından yararlanabilirler.

Fuzul Oto Kimin?

Fuzul Otomobil Fuzul Grup bünyesinde yer alır.

Fuzul Oto Yöntemleri

Fuzul Oto4 farklı faizsiz otomobil alma sistemi sunar. Bunlar çekiliş sistemi, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim sistemidir.

Fuzul Oto Katılım Şartları Nedir?

Fuzul Oto katılım şartları 18 yaş üstü olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya oturma izninizin olması, kimliğiniz ile şubelerimize gelip katılım sözleşmesini imzalamaktır.

Fuzul Oto Örnek Hesaplama Tablosu

Çekiliş sistemi için örnek hesaplama tablosu:

Araç Değeri: 50.000 TL

Araç Peşinatı: Yok

Vade Sayısı: 21 Ay

İlk Taksit: 2.380.95 TL

Teslim Aralığı: 1-21 Ay

Toplam Maliyet: 52.900 TL

Fuzul Oto Araba

Banka faizi ile araba satın almak istemeyenlerin faizsiz, taksitle araba alabilecekleri bir yerdir. Ayrıca senetle araba ve vadeli araba almak isteyenler tarafından çok fazla tercih edilir.

Fuzul Oto Şubeleri

Fuzul Oto’nun İstanbul’da Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Pendik, Sefaköy, Sultanbeyli, Sultangazi, Şirinevler, Ümraniye ve Üsküdar şubeleri, Ankara’da Sıhhiye, Sincan ve Keçiören şubeleri, İzmir’de Konak ve Bornova şubeleri, Bursa’da Osmangazi ve Yıldırım şubeleri, Konya‘da Meram, Selçuklu ve Arena şubeleri bulunmaktadır.

Şube bulunan diğer iller ise şunlardır: Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Adıyaman, Batman, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Elbistan, Kayseri, Gebze, Kocaeli, Malatya, Gaziantep, Manisa, Mardin, Mersin, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Çorlu, Tokat, Van, Zonguldak Ereğli, İskenderun ve Aydın.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.