Herkes kira öder gibi ev sahibi olmak ister ya da araba alırken taksitler halinde rahat bir şekilde ödemek ister. Günümüzde bankalarda uygulana faizli konut kredisi ve araba kredileri için bu durumlar geçerli değildir. Araba sahibi olmak isteyenlere ise vadeli araba ya da senetle araba gibi yöntemler uygulanmaktadır.  Finans evim ile faizsiz peşinatsız uygun ödeme planı ile ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Nedir?

Finansevim, faizsiz ev ve peşinatsız ev sahibi olabilmenizi sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen kişilere faizsiz ev kredisi sistemi uygulaması olarak da ifade edilebilir. Ev almak isteyen kişilere ekonomik durumlarına uygun bir şekilde faiz sistemi bulunmadan kampanyalar geliştirmektedir. Araba almak isteyen kişiler içinde kampanyalar bulunmaktadır.

Finansevim Kimin?

Finansevim Hakan Eryiğit tarafından kurulmuştur.

Finansevim Yöntemleri

Ev sahibi olmak isteyen herkese üç farklı kampanya bulunmaktadır. Çekiliş fonunda almak istediğiniz evin değerine uygun 12’nin katları olacak şekilde uygun bir gruba dahil olmaktasınız. Noter huzurunda yapılan çekilişler ile evinizi teslim alacağınız tarih belli olmaktadır.Diğer bir kampanya vade ortası fonudur.

Bu kampanyada çekiliş ile değil sözleşme imzalanırken belli olmaktadır. Peşinat ödemesi yapmak isteğe bağlıdır.Ev almak istiyorsanız ve her ay sabit bir taksit ödemesi yapmak istemiyorsanız Relax ödeme fonu kampanyası geliştirilmiştir. Evin teslim tarihi evin değerinin tam yarısının tamamlanıldığı zamandır. Evi teslim aldıktan taksit sayısını belirleyerek ödenecek miktar sabitlenmektedir.

Finansevim Katılım Şartları Nedir?

Araba, arsa ya da ev sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Finansevim’ e katılabilir.

Finansevim Örnek Hesaplama Tablosu

Sizin için en uygun olan kampanyanın relax ödeme fonu olduğunu kabul edelim. Almak istediğiniz ev 120000 TL olsun. Her ay istediğiniz kadar ödeme yapabilirsiniz. Sabit bir ödeme tutarı yoktur. Evin değerinin yarısı kadar ödeme yaptığınız zaman evinizi teslim alabilirsiniz. Evi teslim aldıktan sonra kalan değer için vade sayısı belirlenir.

Finansevim Araba

Araba satın almak isteyen ancak bankalarda uygulanan faiz ve peşinat uygulamaları nedeni pek çok kişi sahip olamamaktadır. Finansevim ile size en uygun kampanyayı seçerek taksitle araba sahibi olabilmenizi sağlamaktadır ve uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Finansevim Şubeler

Finansevim şubeleri başta Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Denizli, Adana, Malatya olmak üzere toplam 20 şubesi ile ev ve araba sahibi olmak isteyen herkese hizmet vermektedir. 

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.