Yönetim Kurulu Başkanlığını Emre Özkaya’nın yaptığı Finansevim, vade farksız, faizsiz ev sahibi olma fırsatı veren bir firmadır. Firma, insanların alım gücünü kolaylaştırarak kendi belirledikleri taksit tutarları ile ev sahibi olmayı sağlamaktadır. Tasarrufa Dayalı Finans Sistemini faizsiz olarak uygulayan Finansevim, insanların bütün temel ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Ev, araba, arsa, ofis, evlilik masrafları ve eğitim ihtiyaçlarını faiz ödemeden en avantajlı metotlarla elde etmeyi sağlamaktadır.

Finansevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz Evim Evim gibi firmaların sistemlerine yenilikler getiren Finansevim müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Müşteriler almak istedikleri evi ve fiyatını belirledikten sonra firmanın fon ve hizmet modellerinden birine dahil olur. Firma müşterilerini tek bir modele mecbur kılmamaktadır. Farklı özelliklere sahip 3 farklı model bulunmaktadır. Finasnevim’in fon ve hizmet modelleri şunlardır;

  • Çekiliş Fonu: Peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki seçeneğin bulunduğu Çekiliş Fonu’nda 12 aydan 360 aya kadar taksit fırsatı vardır. Kira yardımı gibi ekstra ödemelerin olmadığı fonda ilk sırada ev sahibi olmak mümkündür.
  • Vade Ortası Fonu: Taksit ödemelerine ara verilebilen Vade Ortası Fonu’nda müşteri istediği zaman ödemeye devam edebilir.
  • Relax Ödeme Fonu: Ülkemizde ilk defa uygulanan Relax Ödeme Fonu’nda müşteri taksit tutarını her ay istediği şekilde ödeyebilir. Bir ay 250 öderken diğer ay 1000 ödeyebilir.

Finansevim Giriş

Finansevim özellikle alt ve orta gelirli vatandaşların faizsiz, kredisiz ev almasını sağlamaktadır. Firmanın sistemine dahil olarak ev sahibi olmak için ekstra doküman istenmez. Kimlik kartının olması yeterlidir.

Finansevim Hesaplama?

Dünyada ve Türkiye’de ilk defa Finansevim tarafından uygulanan sistem sayesinde ev almak müşterilerin işini kolaylaştırmaktadır. 24 şubesi bulunan Finansevim aracılığı ile mülk satın almak isteyenler müşteri temsilcisinden yardım alabilir. Alınan yardımla kişiler hangi fondan yararlanacağına karar verir. Hesaplamalarda kişisel tercihler önemlidir. Peşinat ödemeli veya peşinatsız ödemelerde taksit tutarları değişmektedir. Hesaplamalarda ev fiyatının üzerine yalnızca organizasyon ücreti eklenmektedir. Organizasyon ücreti ise alınacak evin fiyatına göre değişir.

Finansevim Kampanyaları

Taksit ödemeye başlamadan, faizsiz finans sistemi sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı olan Finansevim farklı zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalar sayesinde alt ve orta gelirli vatandaşlar daha uygun ödeme fırsatları ile kendi evlerinde oturabilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.