Katılımevim, esasen ev almak isteyenler için kurulmuş bir dayanışma projesidir. Faizsiz ev kredisi gibi sistemlerden yola çıkarak peşinatsız ve kolay ödeme yöntemleri ile ev sahibi olmak hedeflenmektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, ev almak isteyen ancak yeterli toplu parası olmayan, faiz ödemek istemeyen, peşinatsız ev almak isteyen kişileri ev sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Ev almak için bir araya gelip grup oluşturan kişiler bu grupta birbirlerini desteklemekte ve kişilerin faizsiz, vade farksız ev sahibi olmasını sağlamaktadır.

 

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim ödeme yöntemleri dört farklı seçenekten oluşmaktadır. Bu seçenekler; Katılımevim Çekiliş Sistemi, Vade Ortası Sistemi, Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ve Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi’dir. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler bu seçeneklerden istediklerini seçerek ödeme yapabilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

TC vatandaşı olan ve sisteme katılmak isteyen her birey Katılımevim sisteminden yararlanabilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra faizsiz konut kredisi ve peşinatsız ev sahibi olmak gibi kolaylıklardan yararlanılabilmektedir. Ayrıca taksitle araba alımı konusunda da firmanın yan oluşumlarından yardım alınabilmektedir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim sisteminde kişilere farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunulmaktadır. Kişi kendi kazancına ve durumuna göre bunlardan birini seçerek ödemesini planlayabilmekte ve kira öder gibi kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim, bünyesinde bulundurduğu Katılım Oto kuruluşu ile de ev almak isteyen kişiler gibi araç sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olup kolay ödeme imkanları sunmaktadır. Ayrıca ev alımı ve araç alımı gibi işlemlerde peşinat şartı aranmamaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.