Pek çok insan bir evi ve arabası olmasını ister ve bunun için çabalar. Ev almak için türlü yöntemler dener. Özellikle kiracıların birçoğu kendisine ait bir ev olması için faizsiz ev kredisi veren kurum ve kuruluşlara başvurmaktadır. Faizsiz finans metotları da birikim yapmaktan geçmektedir ancak biriktirmek bazen zor olabilmektedir. Katılımevim bu konuda farklı modelleriyle insanlara yardım etmeye çalışan bir kurumdur.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, faizsiz ev imkanı sunan ve kişiye göre revize edilebilen yöntemleri ile pek çok kişiyi gayrimenkul sahibi yapan bir kurumdur. Bu ihtiyaçların karşılarken en iyi hizmet sunmaya ve otuz yılı bulan deneyimlerini müşterilerine sunmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla birçok aileyi ev sahibi yapan kurum, ihtiyaçları belirlemede ve bu doğrultuda bir çözüm yolu belirlemede yardımcı olmaktadır. Faizsiz finansman denildiğinde ilk akla gelenlerden olan Katılımevim birikim modelleri çeşitliliğiyle de dikkat çekmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Sektördeki deneyimi kuruma güven ve sağlamlık kazandırsa da asıl nokta uygulanan yöntemlerde gizlidir. Peşinatsız ev seçeneklerinden başlayarak müşterinin ihtiyacına gelirine ve isteğine göre bir ödeme planı çıkarılmakta ve bunun için peşinat alınmamaktadır. Ayrıca kira öder gibi ev sahibi yapma yönteminde de bütçeyi zorlamayan bir taksitlendirmeye gidilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Türkiye’nin her yerinden insanların başvuracağı bir sistem olan Katılımevim ile ev almak oldukça kolay ve zahmetsizdir. Kendinize en uygun modeli bulmanız ilk şart olmakla birlikte, katılım için az ya da çok düzenli bir gelir sahibi olmanız gerekmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevimde taksitle araba sahibi olmak da mümkün olup yönteme karar vermek daha önemlidir. Çok tercih edilen modellerden biri olan vadeli araba yöntemiyle hayallerinizdeki araca ulaşmak mümkündür. Öte yandan senetle araba alarak aracı kullanırken senet borçlarını taksit taksit ödemek de mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.