İnsanın yaşamını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaçlar vardır. Barınma için bir ev şarttır. Ev sahibi olmak veya kira konut için sunulan seçeneklerdir. Kısa süre kirada oturmak sıkıntı oluşturmaz. Fakat uzun yıllar kiraya verilen ücret ve karşılığında elle tutulur bir maddiyatın olmaması zamanla insanlar için maddi sıkıntılar oluşturur. Bundan dolayı her birey ev sahibi olmak ister. Günümüz şartlarında kişilerin ev sahibi olmasını sağlayan çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında son zamanlarda daha popüler olan Evim Evim gibi el birliği sistemi ile çalışan firmalardır.

Evim Evim Giriş

Aylık belirlenen taksitleri ödeyebilecek maddi güce sahip olan herkes Evim Evim firmasının desteği ile ev satın alabilir. Firmanın sistemine dahil olmak için ekstra bir özelliğe gerek yoktur.

Evim Evim Kampanyaları

Konut fiyatları son dönemlerde artış gösterdi. Bunun üzerine yükselen faiz oranları ev sahibi olmak isteyenleri faizsiz ev alma sistemlerine yönlendirdi. Toplumdaki kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma ihtiyacı meydana geldi. Evim Evim, müşterilerine faizsiz, kredisiz ve peşinatsız ev alma fırsatı verir. Bu fırsatlara ilave yaptığı ekstra kampanyalar sayesinde her kesimden vatandaşa kendi evini alma imkanı verir. Yapılması gereken tek şey kampanyaları yakından takip etmektir.

Evim Evim Ev Alma

Yüksek faiz oranları ile geri ödemede sıkıntı yaşamadan ev almak isteyenler Evim Evim’de buluşmaktadır. Evim Evim’in el birliği sistemi ile ev alabilmek için ilk olarak yapılması gereken alınacak evin belirlenmesidir. Belirlenen evi almak için Evim Evim’in sistemlerinden biri tercih edilir. Hangi sistemin daha uygun olacağı konusunda Evim Evim müşteri temsilcilerinden yardım alınabilir. Evim Evim’in ev alma sistemleri;

  • Çekilişli sistem: Aylık tutarına göre kişi vade sayısını belirler. Vade sayısına göre bir gruba dahil olunur. Her ay noter huzurunda yapılan çekilişle birlikte gruptan birileri ev sahibi olur.
  • Vade Ortası Sistem: Kira yardımının olmadığı sistemde taksit sayısının yarısını takip eden ayda kişi evinin bedelini alarak ev sahibi olur.
  • Peşinatlı sistem: Peşinat ödemesi yapılır. Peşinatın ödenmesinden sonraki adım taksitleri belirlemektir. Ödemelerde artış veya azalma olmaz.

Evim Evim Avantajları

İnsanlar ev sahibi olmak istediklerinde hesaplarını ve planlarını çok iyi yapmalıdır. Doğru yapılmayan hesaplamalar neticesinde zorlu zamanlar yaşamak ihtimal dahilindedir. Evim Evim kişiye kendi hesabını yaparak taksit miktarını, vade sayısını belirleme fırsatı verir. Ayrıca gereksiz prosedürlerin olmaması ise ayrıca bir avantajdır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.