Her insan, kirada oturmaktansa kendi evini satın almak ister. Fakat bu durum, çoğu zaman çoğu kişi için zor bir hâl alabilmektedir. Günümüzün şartlarıyla maalesef birçok insan için ev almak zordur. Katılımevim, bu zorluğu ortadan kaldırmak, ev sahibi olmak isteyenleri daha kolay bir şekilde ev sahibi yapmak için kurulmuş bir sistemdir. Üstelik bu sistemin ağır şartları da yoktur.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim sistemi, faizsiz ev almak isteyenler için kurulmuş bir projedir. Bu projede faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı alternatifler ve ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Böylece herkesin ev sahibi olması planlamıştır. Katılımevim ile bütçesi düşük olan insanlar da daha rahat bir şekilde ev sahibi olacaktır. Bu sistem ile peşinatsız ev sahibi olmak mümkündür ve taksitlerin sayısını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Katılımevim Giriş

Bir evim sistemiyle ev sahibi olmak isteyenlerin evlerine sahip olacakları tarihler noter huzurunda belirlenmektedir. Bu yöntemle projeye girecek ve sıralamaya dâhil olacaksınız. Böyle bir yöntem akılları karıştırabilir. Evin size çıkmayacağını düşünebilirsiniz fakat Katılımevim sisteminde bu düşüncenin gerçekleşmesi söz konusu değildir. Çünkü Katılımevim bir kura çekilişi değil başvuranlar arasında yapılan bir sıralamadır. Bu sıralamada katılan her katılımcı ev sahibi olacaktır.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim sisteminde ödemeler, taksitler şeklinde yapılmaktadır. Sisteme kayıt olduğunuz zaman taksitler ödenmeye başlanmaktadır. Taksit sayısını ise siz belirliyorsunuz. Yapılan ödemelerle her ay, ev almak isteyen bir kişi ev sahibi oluyor. Ödemelerinizin daha çabuk bitmesi adına her yıl taksit ödemelerinizin fiyatlarını artırabilirsiniz. Eğer evinizi henüz teslim almadıysanız da taksitlerinizi ertelemeniz mümkün. Fakat taksit ertelemeyle bazen ev sahibi olmanızda gecikme olabilir. Zamanında ev sahibi olabilmeniz için ödemelerinizde hiçbir aksaklık yapmamanız sizin lehinize olacaktır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim projesiyle faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma fırsatı bulacaksınız. Bu sistemde vade farkı ya da kira da ödemeyeceksiniz. Herhangi bir ek ücret ödemeden ev sahibi olacaksınız. Katılımevim kampanyalarından yararlanmak için bu işte görevli kişilerden bilgi almak ve daha sonra da projeye dâhil olarak sıralamaya katılmak yeterlidir. Ev alacak olan kişiler, alacakları evi daha ucuza mal etmiş oluyor. Katılımevim, size ev sahibi olmanızın kapılarını açıyor. Katılımevim ile ev sahibi olmak kolaylaşıyor ve bu sayede birçok kişi hayallerine kavuşabiliyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.