Konya’da ev sahibi olmak

Ev sahibi olmak isterken büyük maddi kayıplar yaşamamak için topraktan ev alımı konusunda ciddi anlamda dikkatli olunması gerekir.

Kocaeli’nde Ev Sahibi Olmak

Müşterilerin gelir durumuna göre belirlenen taksit tutarları ile birçok kişi kolay bir şekilde ev sahibi olabilmektedir.

Kayseri’de ev sahibi olmak

Kayseri, bilindiği üzere ticaretin ve birçok alanın aktif olduğu bir kentimizdir. Gelişmiş ve gelişmekte olan kentte ev sahibi olmak için farklı seçenekler sunulur.

İzmir’de Ev Almak

Kredisiz evi almanın daha kolay yolu satıcı firma ile yapacağınız sözleşmeye istinaden direk olarak firmaya taksit taksit ödemektir.

Gaziantep’de ev sahibi olmak

Kişi aldığından daha fazlasını ödemek istemediğinden dolayı faizsiz ev alma yöntemlerine meyletmektedir.

Denizli’de ev sahibi olmak

Denizli, kentsel dönüşümün bölgesel yapıldığı bir kent değildir. Depreme dayanıklı olmayan eski binalar tek tek müteahhitler tarafından değerlendirilerek yapılmaktadır.

Bursa’da ev sahibi olmak

Tekstil, inşaat ve sanayi işi ile ilgilenen kişiler Bursa’da genellikle maddi olarak oldukça rahat bir hayat yaşamaktadır.

Trafik Sigortası Olmadan Araç Kredisi Kullanabilir miyim?

Trafiğe çıkabilmek adına trafik sigortanızın olması şarttır. Bu sebepten kredi alırken trafik sigortanızı da yaptırmak akıllıca bir seçim olacaktır.

Konut Kredisinde Kabul Edilen Gelirler

Konulan şartlar arasında gelirin belgelendirilmesi ve belli yaş üzerine kredi vermemek vardır. 65 yaş üzeri ve emeklilere konut kredisi verilmez.

Konut Kredisi Vadesi

Bankalar konut kredisi için belli faiz oranları da uygulamaktadırlar. Bu faiz oranları piyasanın durumuna, vade süresine, bankaların prosedürlerine göre değişebilmektedir.

Son Haberler