Ev almak isteyenler en düşük taksitlerle kredisiz ev sahibi olabilmektedir. Katılım sistemi ile Eskişehir konutlarına sahip olabilirsiniz. Faizsiz ve kredisiz ev imkanları ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. 555 TL’den başlayan düşük taksitler ile en özel konutlara sahip olabilirisiniz. Konut almak isteyen bireyler katılım firmasına gelerek veya arayan bilgi alabilirler.

Faizsiz ev alma imkanı sayesinde geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Sizlerde katılımevim ile vade farkı ödemeden ev sahibi olacaksınız. Bankalara göre oldukça avantajlı olan bu kampanyalar oldukça ilgi çekicidir. Her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödeyerek istediğiniz evlerin sahibi olabilirsiniz. Birbirinden özel teslim tarihleri ile evinizin değerini koruyacaksınız. Uygun kampanyalar sayesinde modern bir eve sahip olacaksınız.

Yenişehir Konakları 3. Etap Konut Projeleri

Aradığınız en özel konutlar Eskişehir Konakları’nda sizi bekliyor olacak. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile ilgi çekici olmuştur. En uygun düşük taksit oranları ile Katılım firması üzerinden bu evlere sahip olabilirisiniz. Eskişehir konutları oldukça popülerdir. Bina ve iç daire tasarımları ile modern görünümleri sizlere sunmaktadır. Çağa uygun ve akıllı ev sistemleri ile kiradan kurtulabilirsiniz.

Yerden ısıtma sistemleri, özel ebeveyn odaları ile oldukça popülerdir. 340 TL’den başlayan fiyatlarla farklı konutlara sahip olabilirsiniz. Toplamda 800 adet daire sayısı ile en özel konutlara ulaşabilirsiniz. Açık havuz, ısı yalıtım, kapalı ve güvenilir otopark ve sosyal alanlar ile oldukça popülerdir. Sizlerde kira öder gibi konut sahibi olabilirsiniz.

Drusilya Evleri Konut Projeleri

Eskişehir Tepebaşı konumunda oldukça iddialı evler yer alıyor. Bağımsız ısıtma sistemleri ile kışın üşümeyeceksiniz. Fitness merkezi sayesinde spor yaparak fit olacaksınız. Birçok sosyal aktivite Drusilya Evleri’nde sizleri bekliyor. Geniş manzaraya sahip konutlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerde peşinatsız ev sahibi olmak isterseniz Katılım firması size bu konuda yardımcı olacaktır. İlgi çekici kampanyaları sayesinde vatandaşlara kolaylık sağlıyor.

Kirada oturmak oldukça can sıkıcı bir durumdur. Her ay ev sahibine kira vermek ve kira artışları bitmek bilmez. Özellikle kira derdinden kurtulmak için konutlara başvuru yapabilirsiniz. Şehir içinde muhteşem konutlar ile ev sahibi olmanın tadını çıkaracaksınız.