Günümüzde konut projeleri sürekli olarak artmaktadır. Firmalar dev projeleri piyasaya sunarak bireylere cazip teklifler sunmaktadır. Ev konusunda sıkıntı yaşayan bireyler bu projeler ile kredisiz ev sahibi olabilmektedir. Bütçenize en uygun Erzurum konutlarını sizlerde tercih edebilirsiniz. Konut Projeleri müşterilere her zaman uygun kampanyalar sunmaktadır. Maddi durumunuzu sıkıntıya sokmadan hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Gelişmiş konut sektörü ile evler de özelleşmeye devam ediyor. Konutlar dış tasarımları ile göz doldurmayı başarıyor. Sizlerde birçok özel konut projesine Katılımevim ile sahip olabilirsiniz. Popüler konut projeleri arasında Şehristan Konutları, Kervansaray Konutları, Yeşil Yakutiye, Karizma Gold Residence, Erenler Life 9 Prestij be birçok konut projesi yer almaktadır.

Şehristan Konutları

Erzurum’un en popüler konutları arasında yer alan yapılardır. Geniş odaları ve ferah iç huzuru ile bireylere ev sahibi olmanın tadını çıkartıyor. 235,000 TL’den başlayan uygun fiyatlar ile müşteriye sunulmaktadır. Oldukça güzel bir konumda yer alan bu konutlar herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. İş alanlarına, marketlere ve sosyal alanlara yakınlığı ile cazip olmaya devam ediyor.

En üst konut segmentine sahip evler anında anahtar teslimi ile sahiplerini arıyor. Ailelere uygun ve deprem yönetmeliğine uygun konutları katılım firması ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Ne yazık ki son zamanlarda birikim konusunda sıkıntı yaşayan aileler ev alamıyor. Bunlara en iyi çözüm konut projeleri ile oluyor. Bu projeleri destekleyen firmalar ile peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Kervansaray Konutları

Saraylara taş çıkaran Kervansaray yapıları sizler için bekliyor. Bu konutlara sahip olarak saraylara yakışır bir biçimde yaşayabilirsiniz. 300,000 TL fiyat seçenekleri ile firmalar aracılığı ile peşinatsız olarak konutları kolaylıkla alabilirsiniz. Çocuklarınız için oyun parkı, yüzme havuzu olanakları konutlarda sizi bekliyor. Ayrıca özel güvenlik sayesinde güvenilir olarak evinizde korkmadan yaşayabilirsiniz.

Sizlerde kolaylıkla taksitle ev alma imkanı yakalayacaksınız. Merkezi ısıtma sistemleri sayesinde Erzurum’un kışını asla hissetmeyeceksiniz. 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile sürekli tercih edilen konutlardır. Muhteşem manzarası ile gece ve gündüz ayrımını daha net ve hızlı bir şekilde yaşayabileceksiniz. Kredi ve faiz oranları ile uğraşmadan Kervansaray’da yerinizi alın.