Eminevim faizsiz ev kredisi imkânı sunan köklü bir firma olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. İnsanlara küçük ödeme imkânları ile kira öder gibi ev sahibi olma sunan firma Eminotomotiv ile de araç sahibi olmak isteyen kişilerinde yardımcısı olmaktadır. Özellikle taksitle araba kampanyaları oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Eminotomotiv Nedir?

Eminotomotiv faizsiz konut kredisi imkânı sunan Eminevim kuruluşlarından biridir. Eminotomotiv ile kişiler istedikleri otomobile uzun yıllar beklemeden ve anapara kadar faiz ödemeleri olmadan sahip olmaktadırlar. Eminotomotiv müşterilerin vadeli araba almak için kurdukları hayalleri gerçekleştiren özel bir kuruluştur.

Eminotomotiv Kimin?

Eminotomotiv çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak 1991 yılında İstanbul’da küçük bir iş hanında Emin Üstün tarafından kuruldu. Kısa zamanda ev almak, araba almak gibi hayalleri olan kişilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi ile hızla büyümüştür.

Eminotomotiv Yöntemleri

Eminotomotiv senetle araba, taksitle araba ve vadeli şekilde arabanızı alabileceğiniz güvenilir bir kuruluştur. Çünkü peşinatsız ev almak isteyen kişilere Eminevim bünyesinden gerekli finansmanı sağlayan firma Eminotomotiv ile de farklı ödeme yöntemleri ile araç sahibi olmanızı sağlamaktadır. Çekilişli ve çekilişsiz yöntemlerden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Eminotomotiv Katılım Şartları Nelerdir?

Eminotomotiv ile araba sahibi olmak istediğiniz zaman kimliğiniz ile siz en yakın şubeye giderek hemen işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Eminotomotiv Örnek Hesaplaması

30 bin değerinde bir araç almak istediğiniz zaman peşinatsız veya peşinat seçeneği ile size en uygun yöntem belirlendikten sonra uygun sisteme dâhil edilirsiniz. Mesela 30 bin için 3 bin peşinat verdiniz. 24 aylık sisteme dâhil olma seçeneği sizin bütçenize uygun gelmiş ise 1125 lira ödeme ile sisteme girmiş olursunuz.

Eminotomotiv Araba

Eminevim ile ev sahibi olan pek çok kişi hemen ardından araç almak için Eminotomotiv seçeneklerini de değerlendirmeye aşmaktadır. Eminotomotiv kuruluşu gereği herkesi araç sahibi yapmaya çalışmaktadır. İlk kurulduğu günlerde sadece Eminotomotiv var iken çağın getirisi olarak Eminevim de kurulmuştur. Bu sayede pek çok kişi faizsiz ev ve araba almanın keyfini yaşamıştır ve yaşamaya devam etmektedir.

Eminotomotiv Şubeler

Eminotomotiv Türkiye genelinde en çok şubeye sahip olan finansal firmalardan biridir. Ülkemizde neredeyse hemen her ilin ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.