Uzun süredir hizmetinizde olan Eminevim, size faizsiz ev sahibi olmanız için ev almanın en kolay yolunu sunuyor. Eminevim sizlere geri ödemelerinizde sıkıntı yaşamamanız için ödemelerinizi sizin koşullarınıza uygun olacak şekilde düzenliyor. Böylece kira öder gibi ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Eminevim Nedir?

Eminevimin öncelikli amacı faizsiz ev sahibi olmak isteyenleri ortak bir noktada toplamak ve bu ev alma hayallerine giden yolu kolaylaştırmaktır. Eminevim kurulduğu zamandan beri insanların durumlarını, isteklerini ve ihtiyaçlarını ölçü alınarak insanlara en iyi hizmeti vermeyi sağlamaktır. Eminevim aynı amaç için toplanan insanlarla birlikte yardımlaşma ve dayanışma ilkelerini temel esas alarak oluşturdukları sistemleri ile faizsiz ev almak isteyenler için çalışıyor.

Eminevim Kimin?

Eminevim’in sahibi Emin ÜSTÜN’dür. Emin ÜSTÜN 1991 yılında birkaç kişinin bir araya gelerek kurmuş olduğu Emin Otomotiv Firması’nın kurucusudur. Bolu’da doğmuştur.

Eminevim Yöntemleri?

Eminevim’in el birliği sistemi ile faiz ödeyerek ev kredisi almak söz konusu değildir. Faizsiz ev kredisi almak isteyenler için ev sahibi olmak diğer farklı sistemler ile zor görünse de Eminevim’in el birliği sistemiyle insanlar hem hiç faiz ödemeden ev sahibi olabiliyor. Faizsiz, peşinatsız ev almak isteyen kişiler için ev alabilmek artık daha kolay olmuştur.

Eminevim Katılım Şartları Nelerdir?

Eminevim ile ev sahibi olmak isteyen herkes herhangi bir şart gözetmeksizin sırası geldiğinde ev sahibi olabilir. Böylece faizsiz konut kredisi kolaylığı ile ev sahibi olabilmektedir.

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

Toplam gayrimenkul bedeli 200.000 tl
Evin değeri 200.000 tl
Peşinat 20.000 tl
İlk taksit 2.250 tl
Teslim sonrası taksit 2.250 tl
Evin teslim alındığı ay 34. ay
Toplam taksit sayısı 80 ay
Organizasyon ücreti 17.200 tl
Toplam maliyet* 217.200 tl
*toplam maliyetlere organizasyon ücreti ve peşinat dahildir.

 Eminevim Araba

Araba almak isteyen ancak bir araba sahibi olmak için yeterli birikime sahip olmayan ve faizli bir şekilde de kredi çekerek araba almak istemeyen kişilerinde taksitle araba alabilme hayalleri artık Emin Otomotivle gerçek olabilmektedir. Faizsiz, senetle araba almak isteyen kişiler bu yöntemle araba sahibi olabilmektedir. Vadeli araba almak istemeyen kişiler için faizsiz bir şekilde otomobil sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Eminevim Şubeleri

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Zonguldak da Eminevim’in şubeleri bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.