Konut sektörü oldukça gelişmiştir. Binlerce kişi yeni yapılan konutları sürekli olarak tercih etmektedir. Son zamanlarda konut projeleri ile ev sahibi olmak kolaylaştı. En güncel Bursa konut projeleri ile yerinizi ayırabilirsiniz. Göz alıcı tasarımları ve merkezde bulunan projeler ile şehir ayaklarınızın altında. Anında anahtar teslim imkanı ile dilediğiniz projeden faydalanabilirsiniz.

Deniz ve huzurun bir arada bulunduğu konut projeleri hayata geçmeye başlıyor. Sıfır faiz oranları ile yüzde 10 peşinatlar vererek bu konutlara sahip olabilirsiniz. En yeni konut projeleri ile deprem anımda etkilenmeyen en özel evleri piyasaya sunuyor. Bursa semtlerine doğrudan yakın merkezde ve şehre çok yakınlarda en özel projeleri bulabilirisiniz.

Mavi İnci Konakları

Oldukça elverişli ve özel bir proje ile herkese ev alma imkanı sunuyor. Özel ev kampanyaları yapan firmalar aracılığı ile taksitle ev alma imkanı sağlayacaksınız. En uygun fiyat seçenekleri ile ailelerin bütçesine katkı sağlamaya devam ediyor. Binalar yapısal olarak özel tasarlanmış modern bir görünüme sahiptir. Konut projesinden yararlanmak isteyenler 379.000 TL başlangıç fiyatlarından yararlanabilir.

Proje Bursa’nın en işlek semti Nilüfer’de sizleri bekliyor. İş alanlarınıza ve sosyal alanlara oldukça yakın olan bu konutlar ile hayatınız değişecek. Taksitle ev sahibi olurken, ödeme planlarınızı gününde ödeyeceksiniz. Sizlere uygun ödeme planları alacağınız konut üzerinden bankalar aracılığı ile tarafınıza ulaşacaktır. Mavi İnci Konakları konut projesi ile yaşantınıza fark katın.

Almila Konutları

Son zamanlarda oldukça popüler olan katılımevim herkesi ev sahibi yapıyor. Sizlerde en özel Almila konutları ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Kendinize veya ailenize en uygun fiyatlar ile ev alabilirsiniz. 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile modern konutlara sahip olabilirsiniz. Katılımevim’le birikiminiz olmasa da ev sahibi olabilirsiniz. Almila konutlarından seçmiş olduğunuz konutları kolaylıkla en özel ev kampanyaları ile alabilirsiniz.

Faiz ücreti ödemesi olmadan düşük taksit imkanları ile evinizi alabilirsiniz. Uygun ev kampanyaları sayesinde kira öder gibi ev sahibi olacaksınız. Geçeceğe yatırım yapmak isteyen bireyler en özel konut projelerini özel ev kampanyaları ile alabilecek. Fazla düşünmenize gerek yok, geleceğinizi şimdiden hazırlayın.