Pek çok insan bir evi ve arabası olmasını ister ve bunun için çabalar. Ev almak için türlü yöntemler dener. Özellikle kiracıların birçoğu kendisine ait bir ev olması için faizsiz ev kredisi veren kurum ve kuruluşlara başvurmaktadır. Faizsiz finans metotları da birikim yapmaktan geçmektedir ancak biriktirmek bazen zor olabilmektedir. Birikimevim bu konuda farklı modelleriyle insanlara yardım etmeye çalışan bir kurumdur.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, faizsiz ev imkanı sunan ve kişiye göre revize edilebilen yöntemleri ile pek çok kişiyi gayrimenkul sahibi yapan bir kurumdur. Bu ihtiyaçların karşılarken en iyi hizmet sunmaya ve otuz yılı bulan deneyimlerini müşterilerine sunmaktadır.

Birikimevim Kimin?

Genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla birçok aileyi ev sahibi yapan kurum, ihtiyaçları belirlemede ve bu doğrultuda bir çözüm yolu belirlemede yardımcı olmaktadır. Faizsiz finansman denildiğinde ilk akla gelenlerden olan Birikimevim birikim modelleri çeşitliliğiyle de dikkat çekmektedir.

Birikimevim Yöntemleri

Sektördeki deneyimi kuruma güven ve sağlamlık kazandırsa da asıl nokta uygulanan yöntemlerde gizlidir. Peşinatsız ev seçeneklerinden başlayarak müşterinin ihtiyacına gelirine ve isteğine göre bir ödeme planı çıkarılmakta ve bunun için peşinat alınmamaktadır. Ayrıca kira öder gibi ev sahibi yapma yönteminde de bütçeyi zorlamayan bir taksitlendirmeye gidilmektedir.

Birikimevim Katılım Şartları Nedir?

Türkiye’nin her yerinden insanların başvuracağı bir sistem olan Birikimevim ile ev almak oldukça kolay ve zahmetsizdir. Kendinize en uygun modeli bulmanız ilk şart olmakla birlikte, katılım için az ya da çok düzenli bir gelir sahibi olmanız gerekmektedir.

Birikimevim Örnek Hesaplaması

Faizsiz kredi arayışlarına giren pek çok vatandaş çeşitli yollara başvurmaktadır. Birikim bunlardan biridir. Birikim hesaplamaları şu şeklide gerçekleşir. 300.000 TL değerindeki bir ev için ayda kenara 3000 TL ayırmak lazımdır. Birikimevim, bu zor biriktirme eylemlerinde yanınızda olmaktadır.

Birikimevim Araba

Birikimevimde taksitle araba sahibi olmak da mümkün olup yönteme karar vermek daha önemlidir. Çok tercih edilen modellerden biri olan vadeli araba yöntemiyle hayallerinizdeki araca ulaşmak mümkündür. Öte yandan senetle araba alarak aracı kullanırken senet borçlarını taksit taksit ödemek de mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birikimevim Şubeler

Türkiye’nin dört bir yanı için faizsiz konut kredisi ve farklı avantajlarıyla hizmet sunan Birikimevim, şu an İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Malatya olmak üzere çeşitli şubelere sahiptir. Bu sayının artması beklenmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.