Beyoğlu, İstanbul’un hareketli ve çok yoğun yerleşim yerlerinden biridir. Gecesi farklı gündüzü farklı olan Beyoğlu’nda yaşamak istediğiniz zaman kiralık ev fiyatlarıyüksekliği hemen dikkat çekmektedir. Oldukça fazla talep gören Beyoğlu’nda yaşamak bağımlılık yapmaktadır. Çünkü insanların pek çoğu ev sahibi olmak için buraları tercih etmektedir.

Her sezon kiraların çok daha arttığını göz önünde bulundurursanız Beyoğlu’ndan ev almak en iyi seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Ev almak için konut kredisi kullanmayı tercih edecek iseniz bütçeniz biraz fazla zorlanacaktır. Hatta sırf burada yaşamak için çok fazla şeyden ödün vermeniz gerekmektedir. Çünkü bankaların faizleri ve sundukları seçenekler zaten gayet net bir şekilde ortadadır.

Banka kredi için başvurduğunuz zaman sizden gelirinizi gösteren bir belge ister ki alabileceği en büyük tutarı hesaplayabilesin. Geri kalanı da size yaşamsal faaliyetleriniz için bırakılmaktadır. Elbette ekonomik olarak bu şekilde oldukça zorlu zamanlar yaşayabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda faizsiz ev alma şansı sunan güçlü finansörler sizin için en iyi seçenek olmaktadır.

Kendi Eviniz Olsun

Gelir düzeyi ne kadar farklı olursa olsun insanları hemen hepsi ev sahibi olmak istemektedir. Birikim yaparak veya krediler ile altından kalkamayacağınız bu durum için Katılımevim güvencesi ile mutlaka tanışmalısınız. Uzun zamandır ülkemizde hizmet veren kurum sizinle aynı şartlara sahi olan pek çok kişiyi aynı çatı altında birleştirerek ev sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Şuan ki piyasayı dikkate aldığınız zaman konut fiyatları durmadan yükselmektedir. Aklınızda hayalleriniz ve cebinizde kimliğiniz ile Katılımevimin şubelerinden birine gittiğiniz zaman sizin için gerekli olan her şey planlanarak sunulmaktadır. İster sahibinden isterseniz de emlak ofisleri aracılığı ile evinizi alabilmektesiniz. İstediğiniz taksit miktarını da kendiniz belirleyerek hayatın gerisinde kalmayacağınız özel ödeme planlarınız hazırlanmaktadır. Bu sayede hem kendi evinizin sahibi olacaksınız hem de hayatı doyasıya yaşamaya devam edeceksiniz.

Katılımevim Güvencesi

Katılımevim taksitle ev almak isteyen herkese kapılarını açmaktadır. Oldukça geniş bir müşteri kitlesi olan firma da peşinatınız olmasa bile ev alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kredisiz ev almanın rahatlığını yaşayan pek çok kişi firmanın araba satışlarından da faydalanmaktadır. Katılımevim güvencesi ile artık hayallerinizi ertelemeyin…