Koronavirüs gibi bir salgının olduğu zamanlarda bile hayat devam ediyor ve etmek zorunda. Bu yüzden salgın varken bile hala satılık ev araştırmak durumundayız. Özellikle İstanbul gibi koskocaman bir şehirde yer alan Beykoz ve Beykoz gibi insanların sıklıkla yaşamak için tercih ettiği yerleri araştırmak durumunda kalıyoruz. Beykoz ve Beykoz’da genellikle villa tarzında lüks evler varken yine lüks daireler de mevcuttur.

Son zamanlarda Türkiye’de konut fiyatları son zamanlarda etkili bir şekilde artış gösteriyor. Bu fiyatlar daha fazla artmadan elinizi çabuk tutup evlere yatırım yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Öte yandan, Beykoz’da bir veya birkaç evinizin olmasının sizin açınızdan birçok avantajı olacaktır. Bunlardan biri de şu ki, düşünsenize İstanbul’da yani Türkiye’nin medeniyet merkezinde bir eviniz olacak! Ama Türkiye’deki başka şehirlerde medeniyetin olmadığını ifade etmiyoruz, lütfen yanlış anlamayın.

Beykoz’da Taksitle Ev Almak

Evinizi taksitle mi, krediyle mi yoksa peşin mi almak istiyorsunuz? Taksitle ev satın almak bize oldukça mantıklı göründü. Hem de şu anda eski Türk filmlerindeki gibi kapınıza dayanacak bir sistem olmadığını varsayınca en mantıklı seçeneklerden biri gibi. Özellikle de ekonomik imkanlarınız fazla elverişli değilse. Ama “benim ekonomik imkanlarım oldukça elverişli” derseniz tabii ki peşin de alabilirsiniz. Ama haliyle dünyada böyle diyebilecek sayılı insan olduğu için farklı alternatifler de bakabilirsiniz. Bir ekleme daha yapmak istiyoruz ki, eğer benim ekonomik imkanlarım elverişli diyebiliyorsanız kendinizi şanslı saymalısınız.

Eğer taksitle ev almak istemiyorum hemen evi satın almak istiyorum deyip hem de imkanlarım da fazla elverişli değil diyorsanız krediyle ev satın almanızı öneririz. Bu sıralarda kredi almak hayli hayli kolaylaştı! Bu imkândan faydalanmak isterseniz bu akıllıca bir seçim olur diye düşünüyoruz. E ne bekliyoruz? Hemen bankaya o zaman.

Beykoz’da Ev Satın Almak

Kimileri tarafından eski evlerinden ayrıldıkları için çok sevilmeyen, bazıları tarafından yeni bir sayfa açacak oldukları için heyecanla beklenen bir olaydır ev almak ve taşınmak.  Öyle ki, bunun hakkında kitaplar yazılmıştır, yazılıyordur ve yazılacaktır. Bu yazarları suçlayamayız ama. Alıştığın bir yerden uzaklaşmak gerçekten zordur çünkü. Bunu yaşayan bilir. Ama herkes hayatının bir bölümünde alıştığı bir yerden ayrılmak zorunda kalmıştır, değil mi? Bunları yaşayan arkadaşlara, hissettiklerinin gayet normal olduğunu söylemek istiyoruz. Bütün bu bilgiler ışığında Beykoz’da ev satın almak isteyenlerin karşısına çok sayıda farklı seçenek çıkabiliyor.