Bartın Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Türkiye’nin güzel şehirlerinden bir tanesidir. Bartın’ın doğusunda Kastamonu, güneydoğusunda Karabük, batısında ise Zonguldak olan bir şehirdir. Bartın’da ev sahibi olmak güzeldir, çünkü doğal güzellikleri olsun, insanları olsun, tarihi yerleri olsun çok ilgi çekici ve güzeldir. Bartın konut sektörü açısından da iddialı bir kent olarak karşımıza çıkıyor. Bartın kiralık ev fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır.

Ev fiyatları Bartın ili için oldukça avantajlı olabilmektedir. Çünkü Bartın ev sahibi olmak isteyenlere çok sayıda önemli kazanımı da sunmaktadır. Şayet Bartın kentindeyseniz ve taksitle ev almak istiyorsanız,  karşınıza çok sayıda seçenek çıkacaktır. Şayet bu seçenekleri değerlendirebilecek olursanız, oldukça cazip koşullarda ev sahibi olabilirsiniz. Kredisiz ev almak isteyenler açısından da Bartın kenti son derece cazip bir kentimizdir.

Bartın Ev Fiyatları

Bartın’da kiralık ev fiyatları uygundur. Bartın güzellikleriyle öne çıkan şehirlerimizden bir tanesidir. Eğer Bartın’da kiralık ev arıyorsanız uygun bir fiyata güzel bir evde oturma şansına sahip olabilirsiniz. Bartın’ı İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Antalya gibi şehirlerin kiralık ev fiyatları ile bir tutamazsınız. Çünkü Bartın büyükşehir olmadığı için kira fiyatları büyükşehirlere kıyasla daha uygundur.

Bartın’da şehir merkezinde bir ev ortalama 800 lira iken, İstanbul’da şehir merkezinde bir ev ortalama 1400 lira gibi ciddi bir rakam olabiliyor. Sahibinden ev almak isterseniz Bartın tam da istediğiniz özelliklere sahip ev olanağını sunabiliyor. Bu kapsamda bölgede konut kredisi de nitelikli bir şekilde alınabilmektedir. Böylece Bartın kentinde avantajlı bir şekilde ev almak da mümkün olabilecektir.

Bartın Katılımevim Ayrıcalığı

Bartın’da kiralık evlerin yanı sıra satılık evlerinde fiyatları uygundur. Büyükşehirlerde çok büyük bir rakama ev sahibi olabiliyorken Bartın’da ise daha uygun bir fiyata ev sahibi olabilirsiniz. Bartın’ın nezih bir semtinde uygun bir fiyata ev alırken büyükşehirlerde ortalama aynı değerlerde bir ev 1.5-2 katına kadar çıkabiliyor. Bartın kentinde faizsiz ev almak isteyenlerin karşısına Katılımevim firması çıkmaktadır. Katılımevim katılımcılara etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır.