Kasko olası bir kaza anında ya da çizik vs. gibi olumsuz bir durumda aracınızı ve sizi koruyan bir sigorta türüdür. Çalınma, çarpma, yanma gibi çeşitli eylemleri kapsar. Araç kredisi alabilmek için ille de kasko yaptırılması gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Ancak olası riskleri karşılaması bakımından öncesinde kasko yaptırmak aracınız ve sizin için zırh gibi işlev göreceğinden önemlidir ve tavsiye edilir.

Araç kredisi hizmetleri sunan Katılımevim ile birçok fırsat ayaklarınızın altına seriliyor. Çok düşük miktarlardaki katılım bedeliyle dahil olunabilen sistem kısa sürede sizi araç sahibi yapıyor. Ülke sınırları dahilindeki her bölgeden ister sıfır ister ikinci el araç satın alımı artık hayal değil. İstediğiniz modele, bütçenize uygun fiyatlarla en uygun araç kredisi sayesinde sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyata Araç Sahibi Olmak

Araç sahibi olmak demek akıllara türlü türlü masrafı ve zorluğu da beraberinde getirir. Ancak Katılımevim’in sunduğu olanaklara bakarsanız faiz içermeyen sistem sayesinde bu işlem çok daha kolay bir hal alıyor. Katılımcılar tarafındanbelirlenen miktardaki taksit sistemi ile hızlıca hayaller elde edilebiliyor. Sıfır veya ikinci el araç kredisi ile temel ihtiyaçlardan biri daha ortadan kalkıyor.

Sunulan çeşitli modeller arasında yer alan Sabit Model sayesinde acele etmeden de isteklere kavuşmak mümkün. Azar azar ödeyerek amaca doğru ilerlemenin esas olduğu sistemde taksitler halinde birikim yapılır. Ulaşılması hedeflenen toplam tutarın yarısına gelindiğinde finans desteği sayesinde gerekli miktarın üstü tamamlanır. Böylece istenen araca sorunsuzca sahip olunabilir. Sonrasında kalan borç yine taksitler halinde ödenmeye devam edilir. Bu sistem diğer araç kredilerine göre çok daha avantajlıdır.

Araç Kredilerinin Karşılaştırılması

Faizli kurumlarda aylık taksit miktarı çok daha yüklüdür. Üstelik peşinatla bu meblağ daha da yüksek fiyatlara tırmanır. Faiz kaçınılması gereken, anaparanızı yiyip bitiren bir kurt gibidir. Birikiminizi yerle bir etme gücünü avucunda tutar. Bu sebeple toplam maliyet, süreden tasarruf edeceğim derken alır başını havalara uçar. Bu şekilde araç kredisi alıp da pişmanlık duyan, yuvası yıkılan aileler vardır.

Oysa Katılımevim hem süreyi kısa tutma fırsatı sağlarken hem de size ek masraflar yüklemez. Peşinat ve faiz sistemi barındırmaz. Taksitler faizli kurumlara göre çok daha düşüktür. Yalnızca katılım bedeli ile sistem yürür. Bu da işlem sürecince gerekli masraflarınız için gerekli minimum meblağdır. Sizler de araç kredisi şartları bilgisini içeren detaylı bir araştırmanın ardından aradaki farkı görerek, sunulan fırsatlardan gönlünüzce faydalanabilirsiniz.