Turistik alanları ile yaz aylarında vazgeçilmez Antalya, konutları ile geleceğe fırsat sunuyor. Antalya’da yaşayan veya yaşamak isteyen bireyler konut projelerini tercih edebilir. Konut Projeleri için katılımevim üzerinden kolaylıkla başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce firmaya alacağınız ev için fiyat bilgisi vermeniz gerekmektedir. Daha sonra size uygun olan kampanyaları tercih edebilirsiniz.

Birçok insanı ev sahibi yapan bu firma ile yuvanızı kurabilirsiniz. Modern ve gelişmiş evler ile istediğiniz semtte bir ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olmayı kolaylaştıran bu sistem herkes tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde peşinatsız ev sahibi olmak için buraya başvuru yapabilirsiniz. Kredi çekme derdinize son vererek, sizi bankalar ile uğraştırmayacaktır.

Note 07 Premium

Note Yapı ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Antalya’nın tadını artık evlerinizde çıkarabilirsiniz. Evden çıkamadığınız zamanları da bu konutlara değerlendireceksiniz. 400,000 TL ile başlayan fiyat limitleri ile ev sahibi olmak artık kolay. Toplamda 198 daire sayısına yer vermiş bu konutlar ortak kullanım alanlarını size sunuyor. Alacağınız daire için anında anahtar teslimi yapılmaktadır.

Antalya Kepez ilçesinde yer alan bu konutlar popüler olmuştur. Asansör, özel yüzme havuzu, güvenlik kamerası ve sistemleri, deprem yönetmenliğine uygun olan konutları artık kolaylıkla alabilirsiniz. Parasal konuda sıkıntı yaşayan bireyler, katılım ile vakit kaybetmeden ev sahibi olabilecekler. 2022 yılında bitmesi planlanan bu proje ile evinizi şimdiden alabilirsiniz.

Premium Alanya Konut Projeleri

Antalya’nın En Popüler ilçelerinden biriside Alanya’dır. Konumu ve sosyal alanları ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran bir yerdir. Oldukça kalabalık ve herkesin merak ettiği bir yerdir. Sizlerde Premium konut projeleri ile kalabalık şehrin huzurlu yüzünü burada bulabilirsiniz. Özel konutları ile oldukça geniş seçeneklidir. Dilediğiniz aktiviteleri burada yapabilirsiniz. 220,000 TL ile başlayan cazip teklifler ile hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Ev sahibi olarak farklı hissetmek isterseniz kira öder gibi ev satın alabilirsiniz. Uygun taksit oranları sayesinde ay geçişlerinde kolaylıkla taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Borcunuz sizi sıkıntıya asla sokmayacak katılım ile ev sahibi olmanın güzelliklerini yaşayacaksınız. İster 2+1, ister 3+1 daire tercihleriniz ile yuvanızı kurmaya başlayın.