Gelişmiş nüfusu ile Ankara sürekli olarak konut inşaatına devam ediyor. Konut Projeleri ile sürekli olarak tercih edilmeye devam ediyor. Ankara’nın birçok elit semtinde konut projeleri yer almaktadır. Bütçesi uygun olmayan bireyler kira öder gibi konut sahibi olabilecek. Her insan ev sahibi olmak ister. Yaşam alanlarının kendilerine ait olması oldukça özel bir durumdur.

Ankara Konut Projeleriyle oldukça popülerdir. Bu projelere katılımevim ile ulaşabilirsiniz. Katılım sayesinde ayrı bir faiz ödemenize gerek yoktur. Ayrıca banka üzerinden kredi çekmenize de izin verilmez. Vade belirleme, ev için fiyat limiti de bulunmuyor. İstediğiniz konut projeleri üzerinden en alt ve en üst limitli evlere düşük taksitler ile sahip olabilirsiniz.

Ege Vadisi Konut Projeleri

Çankaya’nın en gözde yerinde inşa edilen bu konut muazzam bir görünüme sahiptir. İş alanlarına ve AVM’lere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrin tam orta noktasında bulunan bu konutlar manzarası ile Ankara’yı izliyor. Ege Vadisi üzerinden istediğiniz konutu kolaylıkla alabilirsiniz. Kolaylıkla kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir faiz oranı veya kredi borcuna girmenize gerek kalmayacak.

Konut Projeleri için sizlere kolaylık sağlayan katılım firması, sizlere peşinat sağlayacaktır. Belirlediğiniz peşinat ile dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Güvenilir taksit ve ödeme planları ile her ay ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm ödemeler sözleşmeler gereği kayıt altına alınacaktır. 432,318 TL’den başlayan fiyatlarla en özel konutlara sahip olabilirisiniz.

Marina Ankara

Konforlu ve huzurlu konut projeleri ile Marina oldukça popülerdir. Sessizlik arayanlar ve huzur arayanlar için oldukça ideal bir alandır. Her türlü sosyal alanları sayesinde bireylere rahat bir yaşam alanı sağlıyor. Çocuklarınız için güzel alanlara yer veriyor. Spor sevenleri de yalnız bırakmayarak, fitness alanlarını sunuyor. 600,800 TL ile başlayan fiyatlar ile bu konutlara sahip olabilirsiniz.

Marina projeleri için birikiminiz olmasına gerek yok. Eğer belirli bir birikiminiz yoksa peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Böylelikle peşinat ödemeden veya az miktarda bir peşinat ödeyerek katılım sağlayabilirsiniz. Ev firmasına başvuru yaptıktan sonra yapılan çekilişler sonucunda Marina projeleri üzerinde yerinizi ayırabilirsiniz. Rahat ve huzurlu bir yaşantı için Marina sizi bekliyor.