Adana gibi büyük bir şehirde ev sahibi olmak hayal gibi görünebilir. Ancak durum böyle değildir. Adana’ da birçok konut projesi evi olmayan veya ev almak isteyen herkese ev sahibi olmanın kapılarını açmıştır. Kendi evinize sahip olabilmek için uzun süreler beklemenize gerek yok artık. Bankadan kredi çıkmıyorsa, nakit toplu paran yok ise, borç bulamıyorsanız ya da aylık gelirim düşük nasıl ev sahibi olabilirim diyenlerdenseniz konut projeleri kampanyalarına dâhil olabilirsiniz.

Sizleri aylık kira öder gibi ev sahibi yapan birçok proje mevcuttur. Aylık ödeme gücünüz dâhilinde kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Başkasının evine her ay kira ödemektense bu projeler katılın ve kendi evinize aylık ödeme yapın. Üstelik sizi yormayacak taksit oranları ile.

Taksitle Ev Alın

Taksitle ev mi alınır demeyin. Bütçenize uygun taksitlerle kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Evim olsun diyen herkese, kiradan kurtulmak istiyorum diyen herkese bir ev kampanyası ile başlayan bu projeler size birçok fırsat tanımaktadır. Katılımevim sizleri kendi eviniz ile buluşturuyor. Üstelik aylık taksit ödemeleri ile yapıyor bunu.

Sizden herhangi peşin para talep etmeden sizleri ev sahibi yapıyor. Tek yapmanız gereken başvuru yapmak. Peşinatsız ev sahibi olmanın en kolay yolunu sizlere sunan proje aynı zamanda kolaylıklarda sağlamaktadır. Burada önemli olan sizin aylık ödeyebileceğiniz tutar ile ödeme vadenizdir. Çünkü bunlara bakılarak gruba dâhil edilecek ve günü geldiğinde kendi evinizin sahibi olacaksınız.

Faizsiz, Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Sizler projeye başvuru yaptıktan sonra durumun değerlendirilir. Sizden aylık ödeme yapabileceğiniz tutar istenir ve buna bağlı olarak vade sayınız oluşturulur. Sonrasında bunlara göre sizinle aynı durumda olanlar ile gruba alırlar. Bundan sonra noter huzurunda çekiliş yapılır ve hangi tarihte ev sahibi olacağınız belirlenir.

Aylık ödemelerin düzenli yapılması isteniz. Ancak proje bunun içinde bir kolaylık sağlamıştır. İstediğiniz zaman belli şartlara bağlı olarak ayrılabilir ya da ödeme erteleyebilirsiniz. Bunun yanında eğer elinize nakit para geçerse toplu ödeme yapabilir ve aylık ödeme tutarınızı düşürebilirsiniz. Bankadan kredi çekip yüksek faizler ödemek yerine ev almanın en kolay yolu ile faizsiz ev sahibi olabilirsiniz.