Birçok insanın hayalinde bir Ev sahibi olmak vardır. Çünkü günümüz şartlarında ev sahibi olmak artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artan hayat pahalılığı ile bir de buna eklenen ve kiralar zaten zor durumda olan hayatı daha da zorlaştırmaktadır. Üstelik ödenen kiralar her sene artmakta ve bir insan kiracılığı boyunca ödediği parayla bir ev sahibi olma fırsatını kaçırmaktadır.

Oysaki ayda bin lira taksitle de ev sahibi olmak mümkün olabilmektedir. Bunun için birbirlerine yardım eden insanların bir araya gelerek kurduğu bazı kuruluşlar Kiradan kurtulmak isteyenlere bu koşullarda ev sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Sloganı peşinatsız, faizsiz ve Taksitle ev al, olan bu kuruluşlar her ay bir kişiyi ev sahibi yapmaktadır.

Kredisiz 1000 lira aylık taksitle ev sahibi olma fırsatı

Bankaların düşük faizli ve uzun vadeli konut kredi kampanyalarının yanında, almak da artık mümkündür. Her ne kadar bankalar, uygun faiz ve ödeme kolaylığı sunmuş olsa da birçok insan piyasa araştırması yaparak farklı alternatifleri değerlendirmektedir. Konut projelerini hayata geçiren inşaat şirketleri, kişilere uzun vadede senetle ev alma imkanı sunmaktadır. Üstelik birikimi olmayanlar için Peşinatsız ev kampanyaları da mevcuttur.

Bunun yanında kişileri bir araya getirerek, faizsiz ve her ay bir kişiyi ev sahibi yapan kuruluşlar da mevcuttur. Bu kuruluşlar, ev sahibi olmak isteyenleri Kira öder gibi ev sahibi yapabilmektedirler. Burada peşinat durumuna göre bir vade ve kişilerin ödeyebileceği meblağ belirlenir. Her ay kur’a yolu ile bir kişi ev sahibi olur.

1000 lira aylık taksitle ev sahibi olma fırsatı için en uygun yol hangisidir?

Kiracılıktan kurtulup Ev almak, için çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bankaların faizli sistemini istemeyenler, Kiracıya ev sahibi yapan kuruluşları araştırıp, güvenilir olup olmadığından emin olmalıdır. Günümüzde Faizsiz ev kampanyası ile pek çok kişi ev sahibi olmaktadır. Üstelik Taksitle ev alma artık o kadar zor değil Hem peşinatı az olan ya da hiç olmayanlara uygun seçenekleri olan hem de ekstra masraf ödemek istemeyen ve güvence verebilen, bir anlamda İmece usulü ile birbirini ev sahibi yapan kişilerden oluşan kuruluşları seçenler istedikleri şehir ve semtten ev alıp ödeyebilirler.

Ancak, bankaların ya da büyük inşaat şirketlerinin sunduğu konut projelerinden yararlanmak için hem faiz ödemek hem de peşinat gerekirken, bu tarz kuruluşlar faizsiz, peşinatsız ve kira öder gibi konut sahibi yapmaktadır. Sadece belirli bir süre beklemek gerekebilir.